reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Clostilbegyt powikłania

Aaazym

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Maj 2020
Postów
56
Dziewczyny! Mam pytanie odnośnie tabletek clostibegyt. Czy zdarzyło się,że były jakieś powikłania po kuracji? Jeśli tak to jakie? Napiszcie proszę swoje doświadczenia.
 
reklama
Rozwiązanie
po CLO czułam się dobrze i działań niepożądanych nie miałam, jednak doszło di hiperstymulacji - na jajniku juz w pierwszym cyklu porobiły się torbiele takie po 5 cm (pęcherzyki nie pękły same) i musiałam kolejny miesiąc brać antykoncepcję hormonalną żeby jajniki dosłuży do siebie, endometrium w tym cyklu było cienkie ok 6 mm - ponoć CLO negatywnie działa na endo
Dzięki za odpowiedź
Ja brałam dwa cykle i nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów. Jedynie co zaczęłam mieć silne bóle owulacyjne (czego wcześniej w ogóle nie doświadczałam).

Coś się u Ciebie dzieje konkretnego?
 
po CLO czułam się dobrze i działań niepożądanych nie miałam, jednak doszło di hiperstymulacji - na jajniku juz w pierwszym cyklu porobiły się torbiele takie po 5 cm (pęcherzyki nie pękły same) i musiałam kolejny miesiąc brać antykoncepcję hormonalną żeby jajniki dosłuży do siebie, endometrium w tym cyklu było cienkie ok 6 mm - ponoć CLO negatywnie działa na endo
 
po CLO czułam się dobrze i działań niepożądanych nie miałam, jednak doszło di hiperstymulacji - na jajniku juz w pierwszym cyklu porobiły się torbiele takie po 5 cm (pęcherzyki nie pękły same) i musiałam kolejny miesiąc brać antykoncepcję hormonalną żeby jajniki dosłuży do siebie, endometrium w tym cyklu było cienkie ok 6 mm - ponoć CLO negatywnie działa na endo
Dzięki za odpowiedź
 
Rozwiązanie
Do góry