reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Clostilbegyt

Ada0701

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Maj 2020
Postów
549
Hej ☺️, chciałabym zapytać dziewczyny które stosowały clostilbegyt, czy przywracał Wam owulację? Jak długo stosowałyście zanim zaszłyście w ciążę? Jakie są Wasze opinie na temat tego leku warto stosować? , będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi
 
reklama
Bralam przez 3 miesiace i za kazdym razem spowodowal owulacje za 3 razem zaszlam w ciaze. W 1 miesiacu bralam po pol tabletki a w nastepnych po 1. Lekarz mowil ze moge go stosowac tylko 4 miesiace pozniej trzeba odstawic
 
A wiesz może dlaczego nie można dłużej stosować? Mi gin nic o tym nie wspominał 😕
Z tego co wiem dluzsze stosowanie moze powodowac cysty i hiperstymulacje. Ale najlepiej jak zapytasz swojego lekarza ile czasu mozesz stymulowac jajniki. Wiekszosc dziewczyn ma tez monitoring zeby potwierdzic owulacje i sprawdzic jak jajniki reaguja na lek. Ja mialam tylko w pierwszym cyklu pozniej chodzilam na badanie krwi w 20 dc zeby sprawdzic czy byla owulacja.Zycze ci zeby sie jak najszybciej udalo :)
 
Z tego co wiem dluzsze stosowanie moze powodowac cysty i hiperstymulacje. Ale najlepiej jak zapytasz swojego lekarza ile czasu mozesz stymulowac jajniki. Wiekszosc dziewczyn ma tez monitoring zeby potwierdzic owulacje i sprawdzic jak jajniki reaguja na lek. Ja mialam tylko w pierwszym cyklu pozniej chodzilam na badanie krwi w 20 dc zeby sprawdzic czy byla owulacja.Zycze ci zeby sie jak najszybciej udalo :)
Dziękuję ❤️
 
reklama
Ja zaczęłam brać od tego cyklu od 2 do 6 dnia cyklu. Jedyne co to strasznie bolał mnie po tym brzuch.
Owulacja była, pecherzyk pękł.
Teraz do spodziewanej miesiączki biorę duphaston x 1 i czekam do 26.09 😊
 
reklama
Ja zaczęłam brać od tego cyklu od 2 do 6 dnia cyklu. Jedyne co to strasznie bolał mnie po tym brzuch.
Owulacja była, pecherzyk pękł.
Teraz do spodziewanej miesiączki biorę duphaston x 1 i czekam do 26.09 😊
Ja też zaczęłam od tego cyklu 🙂. Mnie właśnie nic nie bolało, a przewaznie jak miałam owulke tak sama z siebie to czulam ból i kłucie, niestety nie wiem jak z owulacja po tych tabletkach bo jestem w Uk i niecmam jak tu zrobić monitoringu, daj znać czy sie udalo będę trzymać kciuki ☺️
 
Do góry