reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest

To znaczy ja rozumiem, jak po długich staraniach czeka się choćby na biochem. Tyle, ze to dalej jest brak ciąży, dodatkowo tak naprawdę poronienie i w moim wypadku akurat musiałam je mocno przepracować

Nie trzeba się dlugo starac by zaliczyć biochem. Ale spojrz, że przy biochemie beta musi wzrosnąć by móc spaść. A u Ciebie nie wyszła powyżej 5 wiec nawet nie było tego u Ciebie.
 
reklama
A słyszałyście o tym moze że jedna kobieta w 5 tyg miała 14 bete ( i prawidlowo pozniej rosła i zdrowe dziecko )Czy to jest realne czy to jednak nie może się wydarzyć.....
 
Nie trzeba się dlugo starac by zaliczyć biochem. Ale spojrz, że przy biochemie beta musi wzrosnąć by móc spaść. A u Ciebie nie wyszła powyżej 5 wiec nawet nie było tego u Ciebie.
Nie o tym jakby mowie i nie ja jestem autorka ;) odnosilam się do posta koleżanki o modzie na biochemy. Tu ciąży oczywiscie nie ma, bo beta nie przekroczyła 5 :)
 
reklama
Do góry