reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest

Dołączył(a)
5 Luty 2023
Postów
7
Witam , dość dziwna sytuacja bete robiłam 27dni po stosunku wynik <0.1 ciazy brak , pozniej coś nie mogłam cały dzień i noc spac bo nie dawało mi to spokoju plus spóźniający się okres , mowie a dobra powtórzę bete po 1 dniu i w tym samym labo na tym samym sprzęcie wszttsko to samo wynik już <2.30 , powiecie brak ciazy , inne sprzęty czy coś ale właśnie wszytsko to samo , zastanawia mnie czy to może być biolchem ? Na pewno pójdę jescze raz zobaczyć ale nie wiem co sadzicie ??jeszcze pytałam się tej babeczki co robi to wszytsko i ona mówi niech sobie Pani powtórzy dla świętego spokoju ale za kilka dni jakieś 4 dni i jak wynik będzie zaś taki sam co był i się nie podwoi to nie ma sensu się przejmować sama nie wiem ... dość dziwna sprawa
 
reklama
No mnie zdziwił fakt że różnica 1 dzień, wszytsko to samo to samo labo, te same odczyniki sprzęt, dla świętego spokoju chyba powtórzę po kilku dniach się wyjaśni, wynik 27 dni po stosunku jednak no nie możliwe że by wyniósł 2.5 , najgorzej obawiam się biochemu
 
Skoro robiąc betę pierwszy raz wynosiła ona 0,1, a drugiego dnia 2 to dlaczego obstawiasz ciążę biochemiczną, skoro jedna i druga jest negatywna? Poniżej 5 oznacza brak ciąży.
 
No mnie zdziwił fakt że różnica 1 dzień, wszytsko to samo to samo labo, te same odczyniki sprzęt, dla świętego spokoju chyba powtórzę po kilku dniach się wyjaśni, wynik 27 dni po stosunku jednak no nie możliwe że by wyniósł 2.5 , najgorzej obawiam się biochemu
…..okej, kiedy masz <2,5, to to wcale nie znaczy „wynik równy 2,5”, to znaczy, ze wynik jest mniejszy niż dwa i pół. Twoja próbka mogła być zbadana na innym aparacie z mniejsza czułością. To nie jest wzrost bety, to dokładnie ten sam wynik.
< 2,5 to zbiór wszystkich liczb mniejszych od niej :p, wiec może być to tez 0,1.
 
No mnie zdziwił fakt że różnica 1 dzień, wszytsko to samo to samo labo, te same odczyniki sprzęt, dla świętego spokoju chyba powtórzę po kilku dniach się wyjaśni, wynik 27 dni po stosunku jednak no nie możliwe że by wyniósł 2.5 , najgorzej obawiam się biochemu
To nie jest biochem tylko brak ciąży. Serio chce Ci się latać na betę niepotrzebnie?
 
reklama
Istnieje dziwna moda na wmawianie sobie biochemow jakby to było coś fajnego 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
To znaczy ja rozumiem, jak po długich staraniach czeka się choćby na biochem. Tyle, ze to dalej jest brak ciąży, dodatkowo tak naprawdę poronienie i w moim wypadku akurat musiałam je mocno przepracować
 
Do góry