reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

co myslicie ?

annanowak85

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witajcie
Nim spadnie na mnie fala hejtu - chce po prostu ulozyc sobie w glowie jak to sie stalo.
Moje cykle to ok 30 dni. Spoznial mi sie okres kilka dni ok 5, bylam pewna ze niedlugo przyjdzie, uprawialam seks z partnerem i skonczyl we mnie. Okresu nadal nie bylo, po dwoch tygodniach zrobilam test i wyszly dwie kreski, okresu nadal nie bylo. Beta 3 tygodnie po tej sytuajcji wynosila 960. Czy moglam zajsc w ciaze te kilka dni po spodziewanj miesiaczce? jest to mozliwe? wczesniej kochalam sie z mezem bez zabezpieczenia ale nie konczyl we mnie. Beta w miare by sie zgadzala gdybym zaszla w ciaze po dacie planowanej miesiaczki, natomiast gdybym zaszla wczesniej to powinna byc duzo duzo wyzsza. Co myslicie ?

reklama

Mała.czarna

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Tak jest to ciaza. A no i jesli nie kończy w Tobie to nie znaczy że nie możesz zajsc w ciążę. W preejakulacie tez zdarzaja sie plemniki stad stosunek przerywany to nie jest dobra metoda zabezpieczania sie.

BetiPS

Rozwiązania
1
Rozumiem że uprawialas seks z dwoma mężczyznami i nie wiesz kiedy zaszlas w ciążę? A ile dni po dacie @ robiłaś betę?

Mała.czarna

Rozwiązania
0
Rozumiem że uprawialas seks z dwoma mężczyznami i nie wiesz kiedy zaszlas w ciążę? A ile dni po dacie @ robiłaś betę?
Właśnie🤔 teraz tak czytam bo w pierwszej chwili myslalam ze to jedna i ta sama osoba. No w tym przypadku bedzie lekki problem zeby to ustalić chociaz moze lekarz naprowadzi po wielkości zarodka lub pecherzyka

BetiPS

Rozwiązania
1
Przeczytałam jeszcze raz Twój post i wydaje mi się że rzeczywiście beta wielkością zgadza się z tego stosunku po dacie spodziewanej miesiączki, to raczej nie jest dziecko Twojego męża. No ale ginekolog zapewne udzieli właściwszej odpowiedzi

witch84

Rozwiązania
65
Nie wiem czyje to jest dziecko, ale jeśli beta po 3 tygodniach od pozytywnego testu wynosi 960, to jest to moim zdaniem za mały przyrost i niestety nie wróży to dobrze. Sprawdzałaś przyrost? Byłaś u lekarza?

Fado123

Rozwiązania
3
Trzeba sprawdzić przyrost zeby było wiadomo czy jest ok , jeśli jest to 3 tyg po stosunku powinna być woekasz ,ale nie ma reguły, idz do ginekologa

Natuś_ka

Rozwiązania
0
Chyba nie chodzi tutaj o 2 partnerów tylko o to że wcześniej stosunki nie były pełne więc możliwość ciąży według autorki była znikoma, co jest oczywiście błędem ale jak to u wielu par bywa stosunek przerywany latami nie przynosi potomka a jeden pełny już tak. Pomijając tą kwestię nigdy nie możemy być pewne ile dany cykl będzie trwał, być może akurat ten miał być 50 dniowy, jakieś zawirowania że stresem lekami itd robią takie psikusy. Idąc tą ścieżką owulacja mogła nastąpić np 35dc co zgadzałoby się z testem i betą. Ale to tylko gdybania, bez wizyty u gin nic się nie wyjaśni.

reklama

witch84

Rozwiązania
65
@Natuś_ka A jak wytłumaczysz poziom bety 960 po 21 dniach od pozytywnego testu (czyli beta hcg musiało mieć min 20)? Tak na oko to przyrost ok 40%.

Natuś_ka

Rozwiązania
0
@Natuś_ka A jak wytłumaczysz poziom bety 960 po 21 dniach od pozytywnego testu (czyli beta hcg musiało mieć min 20)? Tak na oko to przyrost ok 40%.
No wiesz nie każda ciąża ma idealne przyrosty i nie każda kończy się szczęśliwie. Takie analizowanie tak naprawdę nie ma sensu bo przecież scenariuszy jest kilka łącznie z drugim partnerem, poronieniem w trakcie gdzie już beta spada itd. Raczej bez odzewu autorki nic więcej tutaj doradzić nie mozna

reklama