reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na zniszczone dłonie?

reklama
Przy tym wirusowym "szaleństwie" moje dłonie są maksymalnie zniszczone od ciągłego mycia i dezynfekcji. Po kremach do rąk, ręce strasznie mnie pieką.
Dłonie są spękane i spuchnięte :(
Może któraś coś poradzi?
Cześć! :)Osobiście, czy to wirus czy nie wirus a np, tak jak teraz - chłodniejsze dni, polecam użyć kremu do rąk lub balsamu, który ma właściwości nawilżające takie jak masło shea, olej kokosowy lub witaminę E. Dobre będzie również olejowanie przy uzyciu oliwy z oliwek czy olejku migdałowego. Ja bardzo często korzytsam z rękawiczek nawilżających, mozna je nosić na noc po nałożeniu kremu lub oleju, to pomoże jeszcze bardziej.
I nie zapominajmy o nawodnieniu organizmu. :D
 
Do góry