reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co Nas dzisiaj cieszy... :)

cieszy mnie ogrooooooomnie zachowanie mojego męża. Poprosiłam go o paczkę chipsów z Biedronki i pojechał do samego Krakowa aby je kupić i kupił mi 6 paczek różnych rodzajów :-) Poza tym w pewnym momencie połozył sie koło mnie wczoraj przez tv zaczął głaskac brzuch i nagle się na nim polożył i zaczął coś mówić. Kiedy spytałam co mówi, powiedział
-"Mówię do ogryzka żeby szybciej rosnął"
Dziewczyny strasznie mnie to wzruszyło, zwłaszcza że później zaczął mówic do brzucha po angielski, niemiecku i francusku bo "mały go słyszy i niech się uczy od taty".
A potem oglądał ze mną foteliki i mebelki dla dziecka.
jestem zaskoczona jego zachowaniem i wzruszona. Będzie fantastycznym ojcem i za to kocham go jeszcze bardziej mimo drobnych wad.
 
reklama
cieszy mnie ogrooooooomnie zachowanie mojego męża. Poprosiłam go o paczkę chipsów z Biedronki i pojechał do samego Krakowa aby je kupić i kupił mi 6 paczek różnych rodzajów :-) Poza tym w pewnym momencie połozył sie koło mnie wczoraj przez tv zaczął głaskac brzuch i nagle się na nim polożył i zaczął coś mówić. Kiedy spytałam co mówi, powiedział
-"Mówię do ogryzka żeby szybciej rosnął"
Dziewczyny strasznie mnie to wzruszyło, zwłaszcza że później zaczął mówic do brzucha po angielski, niemiecku i francusku bo "mały go słyszy i niech się uczy od taty".
A potem oglądał ze mną foteliki i mebelki dla dziecka.
jestem zaskoczona jego zachowaniem i wzruszona. Będzie fantastycznym ojcem i za to kocham go jeszcze bardziej mimo drobnych wad.
To super aż się łezka w oku kręci jak takie coś czytam
 
cieszy mnie ogrooooooomnie zachowanie mojego męża. Poprosiłam go o paczkę chipsów z Biedronki i pojechał do samego Krakowa aby je kupić i kupił mi 6 paczek różnych rodzajów :-) Poza tym w pewnym momencie połozył sie koło mnie wczoraj przez tv zaczął głaskac brzuch i nagle się na nim polożył i zaczął coś mówić. Kiedy spytałam co mówi, powiedział
-"Mówię do ogryzka żeby szybciej rosnął"
Dziewczyny strasznie mnie to wzruszyło, zwłaszcza że później zaczął mówic do brzucha po angielski, niemiecku i francusku bo "mały go słyszy i niech się uczy od taty".
A potem oglądał ze mną foteliki i mebelki dla dziecka.
jestem zaskoczona jego zachowaniem i wzruszona. Będzie fantastycznym ojcem i za to kocham go jeszcze bardziej mimo drobnych wad.

Słodko... :) No widzisz może i w nim coś się ruszyło - tylko czekać a będzie chcial być przy Was cały czas ;-)

A mnie dzisiaj cieszy, ze zaraz wybieram sie na zakupy, sama, sama juhuuu!!!! Żadna trzylatka nie będzie ściągała z wieszaków majtek i zakładała sobie na glowę albo w momencie gdy przymierzam stanik odsuwała kotary z przymierzalni :-D Ach, juz nie moge sie doczekac, wieki temu bylam sama na zakupach ;-) Mam zamiar kupic letnie spodnie ciążowe i może jakąś bluzeczkę :)
 
eheheh, milych zakupow myangel :)) taka szalejaca trzylatka to dobry ogranicznik wydawania :D zanim zdarzysz zaszalec zniecheci Cie do przebywania w sklepie :)
 
cieszy mnie ogrooooooomnie zachowanie mojego męża. Poprosiłam go o paczkę chipsów z Biedronki i pojechał do samego Krakowa aby je kupić i kupił mi 6 paczek różnych rodzajów :-) Poza tym w pewnym momencie połozył sie koło mnie wczoraj przez tv zaczął głaskac brzuch i nagle się na nim polożył i zaczął coś mówić. Kiedy spytałam co mówi, powiedział
-"Mówię do ogryzka żeby szybciej rosnął"
Dziewczyny strasznie mnie to wzruszyło, zwłaszcza że później zaczął mówic do brzucha po angielski, niemiecku i francusku bo "mały go słyszy i niech się uczy od taty".
A potem oglądał ze mną foteliki i mebelki dla dziecka.
jestem zaskoczona jego zachowaniem i wzruszona. Będzie fantastycznym ojcem i za to kocham go jeszcze bardziej mimo drobnych wad.

Trzymam mocno kciuki żeby ta zmiana była trwała i szła tylko w dobrym kierunku, no i żeby zechciał w końcu z Wami zamieszkać ;-)

Słodko... :) No widzisz może i w nim coś się ruszyło - tylko czekać a będzie chcial być przy Was cały czas ;-)

A mnie dzisiaj cieszy, ze zaraz wybieram sie na zakupy, sama, sama juhuuu!!!! Żadna trzylatka nie będzie ściągała z wieszaków majtek i zakładała sobie na glowę albo w momencie gdy przymierzam stanik odsuwała kotary z przymierzalni :-D Ach, juz nie moge sie doczekac, wieki temu bylam sama na zakupach ;-) Mam zamiar kupic letnie spodnie ciążowe i może jakąś bluzeczkę :)

Ja to mam dobrze, bo mogę zostawić młodą z dziadkami i iść na zakupy kiedy mi się chce ;-)
 
Ja to mam dobrze, bo mogę zostawić młodą z dziadkami i iść na zakupy kiedy mi się chce ;-)

a no wlasnie - takie sa wlasnie wady zycia poza granicami kraju - chociaz ja to i tak mam dobrze, jest tu moja mama - szkoda tylko, ze taka zapracowana :)))

Ahh, dzisiaj cieszy mnie bardzo jeszcze jedna rzecz :) Znajoma pozyczyla mi urzadzenie do podsluchiwania maluszka (taki domowy doppler), jej cudowne to jest, co prawda slyszlam juz na usg, ale w domu to co innego :) Moglabym tak godzinami ;-)
 
witam
co do doplerow to ponoc najlepiej u lekarza sprawdzic czy dobrze je obslugujemy bo mozemy np uslyszec swoje wlasne tetno a nie maluszka.... wiec jak kupujecie takie urzadzonka to najpierw do lekarza nauczyc sie prawidlowej obslugi tego :-) ja nie kupie bo wedlug mnie to niepotrzbny wydatek a za 200-300zł moge kupic cos fajnego dla maluszka :-)
 
akurat sama też bym nie kupiła- ale jakby mi ktoś pożyczył wcale bym się nie obraziła.

Chociaż kupiłabym tylko w jednym przypadku- jakbym spodziewała się bliźniaków ( bo wtedy chyba ciężej wyczuć, które się rusza a które nie)
 
reklama
To jest cos takiego AngelSounds JPD-100S - Detektor tętna płodu - porównaj ceny, sprawdź opinie i recenzje ale nie jestem pewna czy to na pewno ten sam model :) Ten pozyczony jest niebieski. U nas nowy kosztuje w okolicy 40 euro z Lindama ale te podobno sa lepsze niż z Lindama, nie wiem nie znam się. Ale poprosiłam koleżankę, zeby zastanowiła się czy nie chce sprzedać za jakąs rozsądną cenę może z 15 euro bym odkupiła tym bardziej,że to kupiony używany był.

Jesli chodzi o to, czy to moje tetno czy nie i czy tak dobrze słychac to najpierw znalazłam swoje bardzo dokładnie w pachwinach i mój puls to jest w okolicy 120 (mierze 3 razy dziennie) - moje dziecie zas na ostatnim usg miało 180 (bardzo szybkie) - no ciezko byloby sie pomylic. Poza tym szukałam w kilkunastu miejscach i znalazłam okolo 2 cm pod pępkiem - wiem, ze normalnie to jest niemożliwe, żeby macica i dziecko bylyby tak wysoko ale ja po cc mam ją ewidentnie wyżej, poza tym jak 2 lekarzy szukało na usg to znajdywali zawsze w tym miejscu i też byli zdziwieni, ale jak odsunełam majtki i zobaczyli bliznę po cc to powiedzieli, że to może tak być. Sluchała moja mama wczoraj ;-) i mówila, że też niemożliwe, że to moje, to na pewno dziecka no i tamta koleżanka i też mówiła, ze na 100% dzidziuś :) Poza tym slychac takie jakby chluptanie wód płodowych i jak maluch "szura".

wiecie ja nie chciałam tego kupować bo mnie znajoma nastraszyła, ze ona nie mogla znalezc a nie mogla doprosic sie lekarza o usg i zrobili jej dopiero w 20 tygodniu i do tego 20 tygodnia nie znalazła ani razu- no to po co sie stresowac jeszcze jakies schizy :p Ale teraz uwazam, ze moze warto najpierw pozyczyc - na pewno nie kazdy sprzet jest dla kazdego - w koncu to maluchy same decyduja kiedy sie ujawnic ;)
 
Do góry