reklama

Co nowego i smacznego/niesmacznego w sklepach?

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez Izzabela, 27 Czerwiec 2005.

1. Izzabela

Izzabela Gość

Właśnie. Co powiecie na soczki Kubusie Play! które niedawno weszły na polski i niemiecki rynek? Bo mi bardzo podeszły ;D Rzadka konsystencja pomaga ugasić pragnienie nie powodując ponownego napadu chęci do picia - pyyycha. Mają w dodatku super smaki.

2. Agnexx

Agnexx Gość

Kubuś Play górą! Ja lubię, a moje dzieci poprostu przepadają. ;D

3. reklama
  4. Agnexx

Agnexx Gość

A co powiecie na temat Pingui? Moje dzieci uwielbiają te batoniki, a ja przynajmniej mam komfort, że slodkie, a jednak zdrowe. ;)

5. Katka

Katka Użyszkodnik ;)

mhm...a co to jest Pingui?

6. Agnexx

Agnexx Gość

Pingui to jest mleczny batonik. W sklepach przechowują w lodówce. Ogólnie mówiąc, masa mleczna + biszkopt + czekolada. Pycha!

7. Katka

Katka Użyszkodnik ;)

mniam mniam....
    a ja kupiłam dzisiaj Zuzi coś co nowością nie jest, ale ona jadła to pierwszy raz...były to obważanki i normalnie odpływała jak je jadła:)

8. ania.antoś

ania.antoś Fanka BB :)

a co można podać pięciomiesięcznemu maluchowi? I czy sę jakieś biszkopty bez glutenu??? Ponoć takie są najlepsze...

9. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Są, na przykład Miśkopty, ale są często tylko teoretycznie, bo ja spotkałam je tylko raz w sklepie i to już wtedy, kiedy Filip od dawna jadł gluten. Jak ich szukałam wcześniej, to nigdzie nie było, panie w sklepach pytały, co to takiego. Ale widziałam niedawno w Geancie, może tam znajdziesz.

pozdrówka
    nikita

10. reklama
  11. Izzabela

Izzabela Gość

A biszkopty Petitki? Właśnie dostałam od mamy z Polski - normalnie szok. Kosztują zaledwie dwa złote z relacji mamusi, a są po prostu wielkie, puszyste i tak mleczne, że nie wystarczy jeden ani dwa - potrzeba całego opakowania ;D

12. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Petitki są dobre, choć dla niektórych maluszków mogą być zbyt twarde, no i jednak są glutenowe. Ale poza tym bardzo smaczne, mój Filip je zajada, ja też, nawet nasz pies je lubi. :laugh:

pozdrówka
    nikita

Poleć forum