reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robić co to

Do jutra już dużo czasu nie zostało... idź wcześniej spać to ci szybciej zleci😀a wyniki odbierasz osobiście czy online?
Niby nie, ale nie daje mi to spokoju... tym bardziej,ze bardzo duzo osob pisze,ze negatywne i nic nie widza ehhh...wczesniej spac nie moge, czekam na meza az wroci z pracy i karmie dziecko o 23 😁 niby ma napusac meila, rano sie przypomne jeszcze.
 
reklama
Niby nie, ale nie daje mi to spokoju... tym bardziej,ze bardzo duzo osob pisze,ze negatywne i nic nie widza ehhh...wczesniej spac nie moge, czekam na meza az wroci z pracy i karmie dziecko o 23 😁 niby ma napusac meila, rano sie przypomne jeszcze.
To czekamy razem😀 jestem ciekawa co z tego będzie😀 ja w środę mam wizytę u gina i też nie mogę się doczekać🤪
 
To czekamy razem😀 jestem ciekawa co z tego będzie😀 ja w środę mam wizytę u gina i też nie mogę się doczekać🤪
Sama jestem ciekawa 🤗 opinie sa podzielone,jedne widza cienie inne zas nie odrazu pisza negatywne 🤷‍♀️
Ten czas to mi sie wlecze jakbym z miwsiac musiala czekac hahaha...
Czekam rowniez na informacje jak u Ciebie sytuacja ❤
 
A ja wam powiem ze jestem spokojna jutro z porannego moczu powtarzam test i co ma byc to bedzie niechce sie nakrecac niepotrzebnie bo to zle dziala na czlowieka. Tez poczytalam po forach ze te testy bobo-test czasami kłamią wiec jakos zluzowalam
 
To czekamy razem😀 jestem ciekawa co z tego będzie😀 ja w środę mam wizytę u gina i też nie mogę się doczekać🤪
Wlasnie kolezanka podrzucila mi Polski Pink 😁😁😁 co o tym myslisz? Bo ja zglupialam do reszty🙈🙈🙈
 

Załączniki

  • 20200622_223600.jpg
    20200622_223600.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Do góry