reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robić co to

Najlepiej skonsultuj to z lekarzem.
Ale juz mu napisalam,ze mam test pozytywny i przed zapisaniem do poloznej musze sie upewnic- czekam na odpowiedz jak narazie bezskutecznie 🙈 nawet taka sciema nie zadzialala 😶napisal mi tylko,ze powinnam sie przebadac czy wogole moge miec dzieci😫
Dodam,ze 4 pierwsze ciaze stracilam, po 8 latach urodzilam corke, pozniej po 2 latatch nastepna 😑
 
reklama
Zrobcie beta hcg i sie dowiecie czy to ciaza czy nie 😊 3mam kciuki!
Staram się o dziecko 4 lata w tym jedno poronienie i syn 15 letni. Mam lekko podwyższony cukier czy stosowanie na własną rękę Glucophage xr 1000 może mi zaszkodzić? Słyszałam, że kobiety często go biorą żeby zajść w ciążę?
Rowniez proponuje konsultacje z lekarzem, kazda z nas jest inna i nie warto sugerowac sie tym, ze inne dziewczyny biora.
 
Mieszkam W Holandii i na wszystko potrzebuje skierowanie od lekarza rodzinnego😑 a to,ze oni do 12 tygodnia ciazy nie traktuja zbyt powaznie to musze sie prosic i wymyslac🙈
Moze ci dają skierowanie. A o jakiej czulosci robilas test bo najczulszy jest ten o czulosci 10mlU/ml i wtedy moze ci pokazac kreske. Mnie niestety nie pokazał nic 😔
 
Moze ci dają skierowanie. A o jakiej czulosci robilas test bo najczulszy jest ten o czulosci 10mlU/ml i wtedy moze ci pokazac kreske. Mnie niestety nie pokazał nic 😔
Zrobilam chyba wszystkie mozliwe testy :(
Elektryczny pokazal brak ciazy, ale to bylo przed terminem @. Clearblue zwykly pokazuje cienie, inne rowniez tylko cienie :( bardzo slabo widoczne, a niektore negatywne :( wszystkie robione w roznych dniach i o roznych porach :( zwariowac juz mozna 🙈 ale kolejny powtorze dopiero za kilka dni.
 

Załączniki

  • 20200621_124213.jpg
    20200621_124213.jpg
    561,1 KB · Wyświetleń: 153
  • 20200621_121253.jpg
    20200621_121253.jpg
    969,7 KB · Wyświetleń: 154
  • 20200621_094124.jpg
    20200621_094124.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 155
  • 20200620_104355.jpg
    20200620_104355.jpg
    775,3 KB · Wyświetleń: 157
  • IMG-20200611-WA0044.jpeg
    IMG-20200611-WA0044.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 147
Zrobilam chyba wszystkie mozliwe testy :(
Elektryczny pokazal brak ciazy, ale to bylo przed terminem @. Clearblue zwykly pokazuje cienie, inne rowniez tylko cienie :( bardzo slabo widoczne, a niektore negatywne :( wszystkie robione w roznych dniach i o roznych porach :( zwariowac juz mozna 🙈 ale kolejny powtorze dopiero za kilka dni.
Znam to bo u mnie też tak :/ a okresu brak
 
Zrobilam chyba wszystkie mozliwe testy :(
Elektryczny pokazal brak ciazy, ale to bylo przed terminem @. Clearblue zwykly pokazuje cienie, inne rowniez tylko cienie :( bardzo slabo widoczne, a niektore negatywne :( wszystkie robione w roznych dniach i o roznych porach :( zwariowac juz mozna 🙈 ale kolejny powtorze dopiero za kilka dni.
Na kilku widze cien cienia. Ja zawsze robie Pink super czuly o czulosci 10mlu/ml kupuje go w rossmanie i nigdy mnie nie oklamal. Moze tez zrob taki o czulosci 10mlU/ml one sa mega czuly tylko z porannego moczu bo wtedy jest wieksze stężenie hormonu a po poludniu rozcienczony mocz jest
 
reklama
Na kilku widze cien cienia. Ja zawsze robie Pink super czuly o czulosci 10mlu/ml kupuje go w rossmanie i nigdy mnie nie oklamal. Moze tez zrob taki o czulosci 10mlU/ml one sa mega czuly tylko z porannego moczu bo wtedy jest wieksze stężenie hormonu a po poludniu rozcienczony mocz jest
Clearblue ma chyba czulosc 10mlI/ml... napewno powtorze za kilka dni jesli szybciej @ sie nie pojawi:(
 
Do góry