reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robić co to

reklama
Staram się o dziecko 4 lata w tym jedno poronienie i syn 15 letni. Mam lekko podwyższony cukier czy stosowanie na własną rękę Glucophage xr 1000 może mi zaszkodzić? Słyszałam, że kobiety często go biorą żeby zajść w ciążę?
Jak chcesz brać ten lek na własną rękę jak on jest na receptę? Masz kogoś kto będzie Ci załatwiał takie leki? Nawet nie wiesz jaka dawkę zażywać żeby pomogła a nie zaszkodziła.

Berberyna działa podobnie jak meta tylko że nie niszczy wątroby i ma lepsze działanie. Ja ją będę brała właśnie czekam aż dojdzie z tym że ja mam stwierdzone IO.
 
Na wielu testach już po 10 min powstaje linia i to dość wyrazna. Mogliby bardziej te testy dopracować :) jestem teraz 3 dni po terminie miesiączki.
To u mnie po kilku minutach tulko cien cienia 😔dopiero po dluzszej chwili ciemnieja ale wtedy juz nie biore tego pod uwage, bo po 5 min test nie wazny :( mogliby, mogliby bo ludzi w blad wprowadzaja wielokrotnie 😔 jesli jestes po terminie @ to zrob bete, bedzie woarygodna juz na 100%. I koniecznie daj znac! 3mam kciuki 💗
 
To u mnie po kilku minutach tulko cien cienia 😔dopiero po dluzszej chwili ciemnieja ale wtedy juz nie biore tego pod uwage, bo po 5 min test nie wazny :( mogliby, mogliby bo ludzi w blad wprowadzaja wielokrotnie 😔 jesli jestes po terminie @ to zrob bete, bedzie woarygodna juz na 100%. I koniecznie daj znac! 3mam kciuki 💗
No dokładnie :/ poczekamy i zobaczymy
 
reklama
Staram się o dziecko 4 lata w tym jedno poronienie i syn 15 letni. Mam lekko podwyższony cukier czy stosowanie na własną rękę Glucophage xr 1000 może mi zaszkodzić? Słyszałam, że kobiety często go biorą żeby zajść w ciążę?
Hej😃 mam cukrzyce i kiedy zaszłam w ciąże moja diabetolog powiedziała że można stosować leki na cukrzyce na początku ciąży jeśli ginekolog uzna to za konieczne. Te tabletki pomagają utrzymać ciąże w początkowym okresie. U nas niestety lekarze praktykują insulinę w ciąży więc na nią przeszłam bo nie miałam problemów z ciążą w początkowym okresie. Moja koleżanka w obu ciążach brała glukophage 3 x 500 przez całą ciąże ze względu na cukrzyce, ale trudno znaleść lekarza który stosuje te praktykę (tak robią w USA). Dziecko urodziło się zdrowe.
 
Do góry