reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co sądzicie o imieniu amadeusz

Jak dla mnie bardzo fajne i niedoceniane imię. Znajoma ma synka właśnie Amadeusza i nie skarżyła się póki co na imię. Dodam, że jest w 3 klasie podstawówki :)
 
reklama
Czesc dziewczyny jestem 35 tyg. ciąży i nadal nie mamy wybranego imienia dla naszego drugiego synka. Pierwszy ma na imię Mike też mało znane. Teraz bardzo podoba nam się imię Amadeusz, ale rodzina i znajomi uważają ,ze tym imieniem skrzywdze naszego skarba!!! Co wy sądzicie o tym imieniu? Pomóżcie!!!
eeeeeeeeeeee
 
Czesc dziewczyny jestem 35 tyg. ciąży i nadal nie mamy wybranego imienia dla naszego drugiego synka. Pierwszy ma na imię Mike też mało znane. Teraz bardzo podoba nam się imię Amadeusz, ale rodzina i znajomi uważają ,ze tym imieniem skrzywdze naszego skarba!!! Co wy sądzicie o tym imieniu? Pomóżcie!!!
troszkę dziwne to imię i możesz skrzywdzić tym swojego synka
 
Czesc dziewczyny jestem 35 tyg. ciąży i nadal nie mamy wybranego imienia dla naszego drugiego synka. Pierwszy ma na imię Mike też mało znane. Teraz bardzo podoba nam się imię Amadeusz, ale rodzina i znajomi uważają ,ze tym imieniem skrzywdze naszego skarba!!! Co wy sądzicie o tym imieniu? Pomóżcie!!!
eh troszkę go poszkodujesz tym imieniem
 
reklama
Hmm ja nie jestem zwolenniczką ''nietypowych'' imion. Aczkolwiek też borykam się z problemem imienia dla córki i popatrz: miałam podejście ''nie chcę żeby córka miała pospolite imie''. Pewnego dnia moja przyjaciółka powiedziała mi : ''czy nie uważasz, że w dzisiejszych czasach, wśród tych wszystkich dżesik i brajanów takie imie jak twoje(Kasia) czy moje (Iza) byłoby rzadkością i na dodatek ładne ? :) Dało mi to do myślenia... Pozdrawiam :)
Szczerze to nie zauważyłam żeby TYLE było tych dzesik i brajanow...nikogo o tym imieniu nie znam hmmm myślę to trochę powiedzenie na wyrost
 
Do góry