reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Yyy... przepraszam, jak to nie czekał aż znieczulenie zacznie działać? Co on, nienormalny?!
Pamiętam sto lat temu miałam gastroskopię i też nie zdążył poczekać, aż zadziała znieczulenie i wkładał mi rurę na żywca, dopiero po chwili przestałam ją czuć. Mam świadomość, że ból mój, a poporodowy nie jest porównywalny w żadnym stopniu, ale jak widać lekarze, którym się spieszy się zdarzają i nie patrzą na pacjenta...
Ja tez nie... w zyciu bym nie chciala zeby ktos z rodziny byl ginem i mi porod odbieral... no way!
Dokładnie, nawet to kolegi bym nie poszła. Jak zmieniałam przychodnię, to poszłam najpierw do ogólnego, babka mi polecała gina "sama do niego chodzę" :D nigdy! :p
Ale wybaczylam mu bo on chyba sam sie uczyl i strasznie mnie przepraszal.
Nie obraź się, ale próbuję sobie wyobrazić sytuację, młody chłop, ręce drżą, Ciebie boli, on przeprasza... ;)
 
reklama
kamejka, na razie nie podekscytowana tylko zestresowana.
Tą pepowina wokol szyi i wodami 2.8.
Ale zaufam lekarzowi i do wtorku zaczekam na wizyte.
Mimo, ze sie odwrocil to teraz z dwoma petlami boje sie rodzic naturalnie .
On ma juz 3600, a do porodu sn jakby mial byc w terminie musialabym czekac jeszcze 3 tygodnie. To z 4.5 kg by chyba mial do tego czasu.
 
kamejka, na razie nie podekscytowana tylko zestresowana.
Tą pepowina wokol szyi i wodami 2.8.
Ale zaufam lekarzowi i do wtorku zaczekam na wizyte.
Mimo, ze sie odwrocil to teraz z dwoma petlami boje sie rodzic naturalnie .
On ma juz 3600, a do porodu sn jakby mial byc w terminie musialabym czekac jeszcze 3 tygodnie. To z 4.5 kg by chyba mial do tego czasu.
Truskawka ja tam nie chce Cię straszyć ale 7 to jest norma, 5 to juz lekarze reagują na cito a niecałe 3?? ja bym to skonsultowała z innym lekarzem bo zaufanie zaufaniem a dziecka zdrowie to priorytet.. Ja to do końca nawet sobie nie ufam a co dopiero innym.
 
kamejka, na razie nie podekscytowana tylko zestresowana.
Tą pepowina wokol szyi i wodami 2.8.
Ale zaufam lekarzowi i do wtorku zaczekam na wizyte.
Mimo, ze sie odwrocil to teraz z dwoma petlami boje sie rodzic naturalnie .
On ma juz 3600, a do porodu sn jakby mial byc w terminie musialabym czekac jeszcze 3 tygodnie. To z 4.5 kg by chyba mial do tego czasu.
Kochana moze tak wazyc ja za 3 tyg tez termin i co tydzien temu mala wazyla 3850 g az sie boje co bedzie za tydzien a z tymi wodami to bym sie jednak upewnila lepiej dmuchac na zimne bo pierwszy raz spotykam sie z taka informacja niska.
 
Nie obraź się, ale próbuję sobie wyobrazić sytuację, młody chłop, ręce drżą, Ciebie boli, on przeprasza... ;)

Ale dosłownie tak było. :D Ja miałam córcię w ramionach więc i nie skupiałam się tak bardzo na tym bólu. Od czasu do czasu syknęłam i wtedy on przepraszał. ;)
 
Młodemu lekarzowi można jeszcze Wybaczyć a ten co mnie szyl to jakieś doświadczenie przynajmniej 20 lat miał.. Spieszyć mu się chyba nie spieszylo bo był przy całym porodzie moim.. No chyba że miał dość mojego darcia.. :-)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już chyba od 3 osób słyszałam że najgorsze jest szycie bo oni niby znieczulaja,ale to jest jakieś znieczulenie słabe bardzo i czuć kłócie;-)
mam nadzieję,że nie trafię na jakiegoś uczącego się lekarza-wiadomo że muszą na kimś się podszkolić,ale może nie na mnie;-)

Ilona gratulacje udanej wizyty;-)
 
Jestem po wizycie i młody waży ponoć 2700/2800 jest to możliwe ze przez 3 tygodnie przytył ponad kilo ? wyszło ze mam wielowodzie nie wiem czy mam sie tym martwić.. Szyjka długa wszystko pozamykane, jedynie brzuch opadł i wziął mi próbke na gbs..
( generalnie jestem niezadowolona z lekarza nie dość ze sprzęt za czasów komuny to sobie zarzucił cene z 100 zł na 150 :o no zostałam w szoku )..
 
Jestem po wizycie i młody waży ponoć 2700/2800 jest to możliwe ze przez 3 tygodnie przytył ponad kilo ? wyszło ze mam wielowodzie nie wiem czy mam sie tym martwić.. Szyjka długa wszystko pozamykane, jedynie brzuch opadł i wziął mi próbke na gbs..
( generalnie jestem niezadowolona z lekarza nie dość ze sprzęt za czasów komuny to sobie zarzucił cene z 100 zł na 150 :o no zostałam w szoku )..
ile tego AFI?
 
reklama
Do góry