reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to jest ADHD?

H

Hanka22

Gość
Moja 10-letnia córeczka ma kłopoty z zachowaniem.Wychowawczyni powiedziała, że Zuzia ma ADHD. Co to oznacza? Czy to jest to samo co nadpobudliwość?
 
reklama
zaskoczylo mnie to.. wychowawczyni?!! minozka ma racje, ADHD musi diagnozowac fachowiec, to moze byc zwyczajnie bardzo aktywne dziecko, a najlatwiej jest przypiac latke ADHD. co za baba..
 
witam czy ktoras z was ma moze dziecko z nadpobudliwoscia???chialabym sie dowiedziec po ilu spotkaniach lekarz moze zdiagnozowac te przypadlosc jestem dopiero przed pierwsza wizyta i nawet niewiem jak taka wizyta wyglada o co pytaja co ma robic dziecko???
 
Do góry