reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co w paszczy piszczy??

reklama
Zuzia, gratulacje ząbka!!!!!!!!!!!!! Casia, pamiętaj, że za pierwszy ząbek dziecka, mamusia dostaje od tatyu prezent :tak:
Fajne :tak: , ale ja nigdy prezentu za to nie dostałam :-( ;-) . Muszę uswiadomic moja małżę, ale chyba już za późno, bo Paulina ma już 2 zęby :eek: .

Casia- gratulacje pierwszego ząbka u Zuzi- sliczna dziewuszka:-) .
 
Casia, a wlasciwie Zuzia gratulacje z okazji pierwszego zebolka. U nas dalej dwa i wszelkie wczesniejsze marudzenia i slinienia nie przyniosly na razie zadnego efektu w postaci kolejnych zeboli.
Tutaj prezent kupuje ten kto pierwszego zabka wypatrzy, wiec z reguly jest to matka :)
 
Fajne :tak: , ale ja nigdy prezentu za to nie dostałam :-( ;-) . Muszę uswiadomic moja małżę, ale chyba już za późno, bo Paulina ma już 2 zęby :eek: .
quote]

No to jak się w por nie postarał to teraz musi dać 2 prezenty ;-) :-)

Muszę z małżą poważnie porozmawiać ;-) . Hoho... jak sobie podlicze jeszcze zęby Natalki (pierwszy u góry, pierwszy na dole) to się Mirek nigdy z tych prezentów nie wypłaci ;-) :-D
 
reklama
Do góry