reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Ola,Zuzia jest naprawdę przezadowolona i przeszczęśliwa. :-D
Zobaczymy,co ja zrobię,jak mi się na wiosnę zachce odświeżania kolorów na ścianach. :sorry: Aaaale będzie trzeba omijać obrazki,żeby nie poniszczyć,fiu fiu... :sorry:

Ok,ja uciekam do wyrka.

Do jutra! ;-)
 
Witam Panie:-D
a ja po pracy,poczytalam troche ksiazke
pilnowalam maluchy,bo czasem w jednej sekundzie sie kochana,
a w drugie krzycza, placza i sie bija
siora posiedziala na kompie,bo u siebie nie ma
pozniej zakupy i oli do mycie i spanie
dostalam stepper od kolegi
i po tych kopytkach
chyba skocze na 15 min pocwiczyc,przeciez nie bede sie przemeczac;-):-D

jest tu ktos dzie jeszcze ???
 


ja dusze zeberka na jutro:tak:, upiekłam ciasto a wpiekarniku piecze się boczuś --- tak do chlebka:-p

nie przesadzasz ni troszkę?? Tafojka dużo gotuje - konkurencję chcesz jej zrobić czy jak ?? ;-);-);-)

witam mamęamelki - my tutaj o pierdołach rozmawiamy, miło czas nam mija ale też bardzo wspieramy się nawzajem


P przyjechał
pa
 
jestem,troche zmeczona:-D

jejku dziewczyny musze isc do was na przeszkolenie kucharskie
ja praktycznie nie gotuje,mama to robi
ja bardziej jestem od posprzatania balaganu po Oluski i ogarniecie calego domu
 
reklama
Aga ja kiedys tez nie gotowalam, ale jak zaczelam to nikt nie narzeka na moaj kuchnie:))
uwierz ze jak bedziesz musiala gotowac to anwet przeszkolenia nie bedziesz potrzebowala:) :)
 
Do góry