Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij



Agutka u mnie jest podobnie jedno przedszkole do tego co skladamy i na min zaznaczamy dwa dodatkowe i nie ma mozliwosci isc do innego przedszkola i zapisac podobnie,bo to jest wszystko komputerowo.Tafi,to nieoficjalnie - fajniutko macie.
Ola,a Ty jak składałaś podanie,to wpisywałaś inne przedszkola w rubryce? Bo u Nas to był obowiązek.
I teraz tak się w ogóle zastanawiam,czy jak złożyłam w jedne miejsce i wpisałam 2 dodatkowe,to czy mogę iść jeszcze do innego przedszkola i wpisać inne dodatkowe...![]()


bo jeden rodzic pracuje tylko