reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

zabkowanie przed nami i troche sie tego boje. moje dziecie dopiero co przestalo byc tak absolutnie absorbujace, nie wymaga stale mojej obecnosci i moge odejsc od niego na wiecej niz pol metra, i cos mi sie wydaje, ze jak beda szly zeby, to to sie znowu skonczy
 
reklama
Ech ci faceci:no::crazy: a co do zabkow,to powiem ci ze Kacper wszystkie dzielnie znosi,chyba tylko przy jednym gornym byl marudny i budzil sie w nocy,ale ogolnie twardziel:tak:moze Bruno tez dobrze to przejdzie;-)
 
podobno najgorsze sa kly... ale chyba jeszcze troche czasu na to mamy :)
teraz ciesze sie kazdym dniem- takimi jak wczoraj, to sie ciesze jak glupia - nie dosc, ze sie nauczyl obracac, to jeszcze chichral sie caly dzien, ladnie zasnal po poludniu, a w nocy nawet spal przez trzy godziny sam w swoim koszyczku (bo normalnie to spi przytulony do mamusi piersiatka)
 
witam dziewczyny:))
Dori fajnie ze zajrzalas:))

ja tez pisalam do Agutki.
a Oliwcia to przez przypadek do niej zadzwonila.
a tak ogolnie to ide powiesic pranie i dac Oliwce zupke i kalde ja spac.
pozniej do was zajrze
 
Oj Kacper ostatnio w nocy budzi sie co 2,5 godziny:baffled:na jedzonko:sorry:za tydzien zmienie mu mleko na 3 to moze dluzej bedzie spal:rofl2: a do polski na trzy tygodnie lecimy:-)
 
reklama
Do góry