reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

witam wieczorem.
Oliwka juz spi.
Agutka fakt z praca tez nie bedzie latwo, ja ostatnio spedzilam ponad godzine w up jak bylam sie podpisac bo teraz tez trzeba swoje odstac w kolejce u doradcy zawodowego.
a\h, te ich nowe przepisy....
no i wyszlo na to ze lepeij zebym we wrzesniu poszla na kurs i przypomnial sobie pare rzeczy po szkole a pozniej pani z urzedu pomoze znalez mi odpowiedni staz albo prace.
z tym kursem to ma racje bo wolalabym na poczatku przedszkola byc na kursie,a za to i tak jakies tam pienaizki placa.
uznala ze teraz juz za dlugo jestemw domku zeby tak od razy do pracy,a po kursie to bedzie inaczej.

no ale zobaczymy jak to w praktyce bedzie wygaldac.
 
reklama
Czesc dziewczyny...
My siedzimy ten tydzien w domu, bo maly infekcje gardla zlapal...
Codzienie chodzimy na fioletowanie gardla... I strasznie wkurzaja mnie pielegniarki - sa tak niedelikatne ze Dziubek za kazdym razem zwymiotowal ;-/... Dzisiaj kontrolna wizyta u pani doktor i mam nadzieje ze jest juz ok.
Juz zapomnialam jak fajnie jest siedziec z młodym w domu ;-)... Teraz brakuje mi juz tylko wspolnych spacerkow w ta piekna pogode ;-)
Cale dnie rysujemy, kolorujemy (tzn. Dasko daje mi kredke i pokazuje co mam mu kolorowac ;-) uroczy jest), a wczoraj wzial sie za malowanie farbkami - oczywiscie po mnie ;-) bylam zielona jak UFO :-D
Do tegho Mlody sie wycfanil - w nocy sie przebudza i zaczyna pojekiwac - biore go wtedy i klade u siebie na lozku - wtedy sie hrabiostwo rozwali tak, ze spie z nosem przy scianie - i o dziwo juz nie jeczy tylko spi do rana jak zabity ;-)... Cwaniak moj :-*

Ale pojawily sie u nas 2 problemy... Polecono nam zrobic badnia na autyzm... I strasznie sie tego boje :(...

I drugi problem - wziełam sie za sprawe o ograniczenie dawcy praw rodzicielskich...
Tydzien temu u pani prawnik byl moj tata (ja niestety nie dalam rady zwolnic sie z pracy ;-/)...
Naswietlil sprawe, i uslyszal, ze po co prawa ograniczac, skoro mozemy "tatusiowi" je odebrac skoro nie interesuje sie i nie odwiedza malego, a ja mam sie do niej zglosic i napiszemy pozwy do sadu...
Wczoraj poszlam, i uslyszalam, ze na pozbawienie nie mam szans, bo czasem dalo by to odwrotny skutek (nagłe zainteresowanie, odwiedzanie... byle by dac popis przed sadem), a ograniczenie mi przeciez nie potrzebne, bo skoro z nami nie mieszka to prawa i tak ma ograniczone, a skoro mi nie przeszkadza w wychowywaniu dziecka ( czyt. nie interesuje sie nim), to po co mam miec to na papierze... :-/... I tyle z rozmowy ;-/...
Pani mecenas, powiedziala tylko ze powinnam podwyzszyc alimenty i tyle :-|...

Jestem w szoku i zupelnie nie wiem co ja mam teraz zrobic...
Nie chce zeby ON mial prawo decydowac o zyciu malego.
Nic przeciez nie wie o wlasnym dziecku!!
Mam teraz taki mętlik w glowie ze masakra...
 
dzien dobry:))

Cara duzoz drowka dla malego.
widze ze trafilas po prostu na beznadziejnego adwokata.... poszukaj innego.

my narazie w domku, poznij wybeiramy sie na dluzszy spacer polaczony z wizyta u logopedy.
 
dzien dobry:))

Cara duzoz drowka dla malego.
widze ze trafilas po prostu na beznadziejnego adwokata.... poszukaj innego.

my narazie w domku, poznij wybeiramy sie na dluzszy spacer polaczony z wizyta u logopedy.

Zyczenia zdrowka napewno sie przydadza - to juz ktoras infekcja z rzedu...
A adwokata wybralam najlepszego w moim miescie - ponoc ta pani bardzo lubi "ud*piac" tatusiow...
Więc teraz nie wiem - czy to ja jestem głupia ze chce miec na papierze, ze M ma ograniczone prawa - czy pani adwokat, twierdzac ze mi to nie potzrebne

Idziemy do lekarza ;-) Przy okazji zaliczymy spacer piechotka, bo mały juz sie buntuje przeciwko wozkowi :D...
 
Cara super ze Adaś nie ma już problemów ze spaniem :happy:
adwokata koniecznie zmień lub wogóle zrezygnuj i załatw sprawę sama

do mnie dziś przyjeżdzanją dzieci siostry
więc pewnie całe popołudnie spędzimy na placu
ale mam dobrze z tym placem pod blokiem :-)
 
dzień dobry.

My nadal siedzimy w domu. Amelia katar ma okropny, Oli z Fiodorem już zdrowi, Fergie nie może też wychodzić i tak się dusimy w tych czterech ścianach a ja dostaję już świra. Oby Melce szybko przeszło to będziemy wychodzić.
Cara zdrówka dla Adasia.

Basia zazdroszczę wyjścia.

Ollka powodzenia u logopedy :))
 
ja mam nadzieje ze Oliwka sie przekona do tej pani i pokoze jej ten jezyk. bo od naciecia ma uraz do lekarzy.
Tafi to duzo zdrowka dla Amelki.

a wogole jak dzieci zareagowaly na szczeniaka w domu??
 
Nie dziwię się Oliwici, ze nie chce...

Dzieciaki szczęśliwe. Oliwier jak Fergie śpi przykrywa ją, przynosi jej misie i kładzie delikatnie koło niej, Amelka często siada z nią i bardzo chcą ją karmić z ręki to jest najlepsza zabawa! Powiem szczerze, ze nic tylko ten psiak śpi i śpi ;)
Jest fajówkowa :)
 
reklama
Do góry