reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Ola,nie dziękuję...
Miłego spacerku. :tak:

Wczoraj Zuzia próbowała nowej ślizgawki na podwórku - ale jest zadowolona! :tak: :tak: :tak: :-D Wkleję później jakieś fotki,jak było przed i jak jest teraz. ;-)

Wieczorem pojechałam do Carrefoura na jakieś zakupy przedświąteczne,a dziś już nie mogę spać od 6tej. :baffled:
Zrobiłam pranie, poprasowałam, ugotowałam obiad, a teraz czekam na Mamę,aż wróci z tego szpitala. :baffled:
 
Oj Agutka - bardzo mi przykro z powodu taty. Pewnie przed świętami go nie wypuszczą, no chyba, że okaże się to być "tylko" zatruciem pokarmowym. Miejmy nadzieję.

My o 13-tej w pracy mamy jajeczko :-) a potem podobno do domu możemy już sobie pójść :-) Dobrze, bo ja zakupy na święta muszę zrobić. Kapustka młoda mi się marzy. :-):-):-)
Święta robię ja.
Ze święconką pewnie pojadę z Agnieszką. P jutro rano jedzie do mamy i wróci do nas dopiero w niedzielę po południu. Śniadanko świąteczne zjemy więc we trzy, czyli ja, Olisia i Agnieszka.
 
Drogie Mamusie i Tostusiowie,choc ich jakos ostatnio malutko
Wielkanocny zajączek
przez pola pomyka
WIOSNY jest symbolem-
krajobraz rozkwita.

Wpadł już do ogródka,
i choć tchu brakuje
ŚWIĄTECZNE życzenia
szybko recytuje:

Alleluja wesołego,
pysznego święconego,
Dyngusa mokrego
i spokoju wszelkiego!

Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!


a teraz lece zrobic jeszcze kilka rzeczy,bo po 11 idziemy do swiecenia
z kolezanka i jej corka i do mnie na ciasto
ostatnie dwa lata ona mnie zapraszala wiec teraz moja kolej

Agutka duzo zdrowka dla taty
 
Święta, święta Wielkanocne!
Jak wesoło, jak radośnie !
Już słoneczko mocniej grzeje,
Miły wiatr wokoło wieje.
Rośnie trawa na trawniku,
żółty żonkil w wazoniku,
Na podwórku słychać dzieci,
Ach jak dobrze, że już kwiecień.

A w koszyczku na święcone,
Jajka równo ułożone,
Śliczne, pięknie malowane,
Różne wzory wymyślane.

Jest baranek z chorągiewką,
Żółty kurczak ze wstążeczką,
I barwinek jest zielony,
W świeże kwiatki ustrojony
.



ja zaraz ide na spacerek Oli i pieskiem.
a swiecic idziemy pozniej, u nas dopiero o 12 zaczynaja.

Agutka mam nadzieje ze z Twoim tata juz wszytko dobrze, duzo zdrowka dla niego.
 
Hej.

Ja tak na chwilę - w ramach tego,że Zuzia śpi,więc narazie muszę przystopować z szykowaniem i sprzątaniem do Świąt. ;-)
Od 4 nie śpię... Czwarty dzień pod rząd chodzę z mega bólem całej głowy - nie wiem,co mi się porobiło. :-( :-( :-(

G. już z samego rana leciał mi do apteki,poprzynosił jakichś specyfików,ale zobaczymy... Chwilowo pomogło,ale ból znowu powrócił. :-( :-( :-(

A Tata już w domku. Jakieś poważniejsze sprawy żołądkowe. Dostał leki,bo narazie do operacji się nie kwalifikuje. Czyli Święta w komplecie,uf! :tak: :tak: :tak: :-)

Jutro śniadanko jemy z moimi Rodzicami,a popołudniu maszerujemy do rodziców G. . :tak: :-)

A teraz czekam,aż Zuzia wstanie,byśmy po obiadku mogli iść ze Święconką. :tak: :-)
 
Ostatnia edycja:

BoboVita - Świąteczna Kartka Wielkanocna


:-D :-D :-D WESOLUTKICH!!! :-D :-D :-D


wesolutkich1l.jpg



 
reklama
Do góry