reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

czesc dziewczyny.
opowiem wam o czym z mna rozmawial maż..w południe zadzwonił.. na poczatku pomyslalam stesknił sie i znów bedzie gadał mi bym wróciła,
a On do mnie że Wiolci dzieci policja zabrała... ( kochanka jego) Ponoć jedno z jedno z trojeczki policja na ulicy znalazła.
a Mamuska u kochanka w tym czasie ( czyli u mego meza)
Jak On stwierdził uzalala mu sie ze jest jej tak ciezko i wogole.. zeby jej pomógł.. a ten ponoć ja wyśmiał.. w co nie wierze.
tak Sobie mysle ze dobrze jej tak.. tylko szkoda tych dzieci..
 
reklama
Ma tupet Twój mąż żeby Ci o tym opowiadać nie ma co, świetnie to o nim świadczy...
 
moje dzieciaczki jeszcze spia. :)
wiecie bym popisała z wami o tym jaka Ona jest, ze to czysta patologia w rodzinie... ale zostawie sobie to na kiedy indziej... jak bedziemy narzekać o kochankach mezow.
ale chyba was wszystkich przebije... u mnie to by mozna jakąś ksiazke napisać . lub film jakis.. ( horror, z dramatem i komedią w tle. a w roli głownej Oni.
Chyba cos z mna nie tak jest jak sie znich smieję .??????
w Sumie myslałam ze moj maz jest na tyle pozadny ze sobie znajdzie jakąs pozadną.. a nie taką.... az mnie ciarki przeleciały z obrzydzeniem.
Tupet to mało powiedziane.. On sobie nie zadaje sprawy... ze moze czyms takim zranić badz ja moze sobie nie zycze czegoś takiego... Choc malo który chłop sie przyznaje ze zdradził.. i ze jest znim cos nie tak..
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry:))

domanska to ja o kochance meza nie moge pisac bo meza nie mialam... ale panna z ktora sie zwiazal moj byly jest the best:))
i nie martw sie, to normalne ze cie to smieszy... bo wkoncu wychodzi jacy faceci sa glupi....

no ale zawsze sobie mozna poprawic humor takimi opowiesciami:))
 
No widzę że każdy z naszych byłych zamienił sobie nas na lepszy model haha

Mój wziął sobie o 3 lata starszą od siebie, z 8 letnim dzieckiem i znaną na całą okolicę ze swojej "wspaniałej" opinii mówiąc krótko bez ogródek ***** jakich mało. Jak ja usłyszałam jaką ona jest matką dla Tej dziewczynki i w ogóle jakim człowiekiem to aż mi się włos zjeżył na głowie, dla takiej panny poprosić sąsiada o wzięcie 20 tys. kredytu i nie spłacanie go to żaden problem, o takim pokroju to człowiek. No ale na koniec tak cudnie odwdzięczyła się mojemu byłemu, taka była wdzięczna za dokładanie się jej do mieszkania w wysokości 3 tys miesięcznie + zakupy, prezenty itp. ( oczywiście na alimenty nie miał ) że gdy policja przyjechała po niego od razu powiedziała im gdzie jest i zeznała na jego niekorzyść kilka faktów hehe to tak się mój kochany urządził, a i pieniądze które trzymał u niej oczywiście przepadły...ale jak ktoś nie myśli mózgiem tylko czymś innym to niestety tak to jest:-)
 
Alonga to se znalaz panne...
ja to jednego nie rozumiem po co im panny z dzieckiem, skoro czasu i kasy na wlasne dzieci nie maja...

dobra, ale ja was przebije, chce ktos posluchac jak ojciec oliwi zostal samontym ojcem??
 
hej
a ja mam jakas chandre dzis,@ mi sie dzis zaczol,nie czuje sie nawet zle tj nie boli mnie brzuch,ale jakas przybita jestem wszystko coraz drozsze,wczoraj patrzylam za spodniami jeans dla mlodej i w tanszym sklepie 50 zl,za tyle to ja bym sie zxastanawiala czy dla mnie nie za drogo??wszytko drozeje od bulki w piekarmi po mrozonki na obiad ;(
 
Alonqa szkoda że taka sytuacja i że ta kasa przepadła a nie dał Tobie..... ale samo się pcha do głowy..... dobrze mu tak :-)
ollka22 samotny tatusiek? o może być ciekawe... wychodzę na starą plotkarę ;-)

Mozi narzeka na ceny a słyszałyście że ceny za ubranka dla dzieci mają poważnie podrożeć że zmienią vat z 8% na 23% ????
Przeca zajeżdzą te społeczeństwo!!!! Ja już pisałam mam taki fajny lumpek i kupuję dla małego ciuszki już za rok albo 2 będzie nosiłm powsadzam tylko jakieś antymole :-))) Za 2 złoty ostatnio mu pajacyka kupiłam widać że prany ale ani plamki śliczny, 2 zł to nawet człowiek nie wie kiedy wyda...
 
reklama
jaimis ja tez kupuje na ciuchu, zawsze taneij wychodzi no i duzo lepszej jakosci niz w sklepie.
no i na alelgro, teraz za nowe jeansyz przesylka dla mlodej dalam 25 zl,a spodnie naprawde fajne.


jaimis ja kiedys... na otwartym slowa bym nie napisala o exie bo podczytywal... w sadzie sie dowiedzialam:) a teraz to nawet jak to podczytuje mam to w 4 literach:)
a tak na poprawe humoru to wam w skrucie opowiem:)
jak sie rozstalismy to znalazl sobie panne, z dzieckiem jak prawie kazdy z naszych bylych... a ze przestal nagle placic to maly wywiad na jego wsi przeprowadzilam... to byla dosc latwa panienka... ale latala za nim juz wczesniej... wiadomo nowi ludzie na wsi, fajny dom samochod... myslala ze uda jej sie wskoczyc w rodzinke z kasa... na poczatku pewnie i tak bylo bo wydali kasy z jakies ksiazeczki... co niby moja ex tesciowa stwierdzila ze ja z jej synkiem to wydalam...
a ja na pecha nawet o tej kasie nie wiedzialam...
no ale dobra mialo byc o tej pannie... jak sie okazalo panna poza corka miala jeszcze 2 dzieci ktore z ojcem mieszkaly, odebral jej dzieci, to wiadomo jaki to element...
ta dziewczynke co miala przy sobie toz kolesiemz ktorym mnostwo przekretow narobila i on za te przekrety siedzial...
ona podobno tez ma wyroki...
wiec ona sobie dosc szybko dziecko dawca zrobila, pozniej od razu kolejne... i jej nie ma...
dziewczyna albo siedzi albo po prostu go zostawila a 2 malymi dziewczynkami... jedna ma rok, druga 2 latka...

i tak los sie msci na facetach:) na kazdego przyjdzie pora:)
 
Do góry