reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

fakt co do pracy to wymagania sa ogromne, jezyk obcy i prawko to podstawa... a najlepiej 2 jezyki... ciezko o cos sensownego...
przewaznie jak sie idzie na rozmowe to okazuje sie ze praca nie rpzypomina tego co bylo napisane w ogloszeniu...
 
reklama
Niestety trzeba uzadnic dlaczego chce separacji... Najłatwiej to by było napisac.. Pozwany to skurczybyk co zdradza.. K:wściekła/y:i sie na lewo i prawo i nie daje pieniedzy na dzieci. Do tego pozawny robi cholerne dlugi.. (ah zeby to tak bylo mozliwe...

Byłam dziesiaj na spacerku z chlopcami... i jest super... Gdyby nie temperatura to moglabym rzec wiosna pełna gębą.. Nawet ptaszki zaczeły cwierkac..
Ja złozyłam Cv do Carefoura na rozkladanie towaru chociaż cos... Na przedszkole niemam narazie co liczyć :/ Niemam meldunku... no chyba ze zalatwie po znajomosci..:cool::cool2:
 
no niektóre ogłoszenia sugerują pracę biurową a okazuje się praca "domokrążcy":wściekła/y:

a ja byłam 2 dni temu z małym nad jeziorem w lesie to tam jeszcze zima w pełni, jezioro skute lodem ale miło było w słoneczku, a podobno po 12 marca ma już iść n plus w dzień a zimne noce ale to dobre by było bo mogło by zapobiec lub ograniczyć powodzie, bo jak pozalewa znowu te pola to wkońcu kilo ziemniaków będzie 10 zł kosztować :no:
 
A to trzeba miec meldunek zeby dziecko do przedszkola przyjeli?????????
Ja planuje swoja poslac jak bedzie czas i pora na to ale skoro trzeba meldunki to nici z planow:szok:
 
trzeba miec meldunek i do zlobka i do przeszkola i do podstawowki. dopiero w gimnazjum nie

ale sa sposoby na obejscie tego martwego prawa jakim jest obowiazek meldunkowy

dla mnie to jest nieracjonalne bo obowiazek meldunkowy jest niby wlasciciel mieszkania (jesli wynajmujemy) MA OBOWIAZEK ZAMELDOWAC OSOBE. ale pokazcie mi takiego wlasciciela mieszkania co melduje ludzi??????
 
albo meldunek trzeba miec .. albo znajomosci... :)
wejdz na kazda strone przedszkola i bedzie napisane tylko dzieci ktore sa zameldowane w tym miesci lub gmienie miasto...
a juz ich nie obhodzi ze ja dajmy na to pracuje w tym miesci i mam po drodze by podzucic dziecko do przedszkola.. Ide dzisiaj z MIłoszem do logopedy..
 
Owszem, jest napisane że przyjmują tylko dzieci zameldowane w tej gminie/mieście. Mój syn i ja jesteśmy zameldowani w tym mieście, gdzie składaliśmy papiery do przedszkola. Ojciec mojego dziecka mieszka w innym mieście. Syna do przedszkola przyjąć nie chcieli bo przecież może iść tam, d\gdzie ojciec mieszka. Więc bzdury kwadratowe wychodzą.
 
Dziewczyny mozecie mi polecic jakis syrop na kaszel mokry dla rocznego dziecka. Lekarz przepisal DROSETUX ale juz wczesniej go uzywalismy i g... pomaga. A co do przedszkoli to wniosek mozna zawsze zlozyc, ale w pierwszej kolejnosci przyjmowane sa dzieci mieszkajace tam gdzie on sie znajduje i dla dzieci z innych miast zazwyczaj juz miejsc nie wystarcza
 
reklama
Do góry