reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
hej

dzisiejszym solenizantkom 100 lat:-):-)

ollka, weź sobie jakiś probiotyk, bo rozumiem,że to jakaś grypa jellitowa:confused:
jesli masz wymioty pij, zimną, rozgazowaną coca-colę(tylko oryginalną), bardzo ładnie hamuje wymioty :tak:

marttika, powtórze za jaimis, olej dziada:no: i rób swoje:tak:
 
Solenizantkom sto latek i duzo miłości!:*

jaimis ja tez przez caly czas nie wiem co to zgaga ale ból zołądka taki solidny to juz mialam drugi raz w ciąży.. wlasnie teraz staram sie spac jak najdluzej zeby Mała mi sie pozniej nie odpłacała tym samym:-)

marttika w dzisiejszych czasach zastraszanie pracowników to prawie codziennosc, a jeszcze jak ktos jest nowy to juz wogole sobie pozwalają na manipulacje.. zarobasy pierdzące w krzesła.. eh

olka zdróweczka, dbaj o siebie :*

Dziewczynki powiedzcie mi (bo napewno jeszcze pamietacie:-D) jak to jest z pieluszkami newborn bo slyszalam ze lepiej nie kupywac za duzo bo dzidzia szybko wyrasta.. ile schodzi na dobe przy takim maluszku? i gdzie lepiej kupywac w sklepach czy przez internet? np na allegro papmpersy newborn 43szt- 33zł z przesyłką. to dużo?
bo wiecie jestem jeszcze troszke zielona:-D
 
Czesc dziewczyny! Mam w koncu chwilke mala padla i spi...
Co do pampkow to mi schodzilo tak okolo 9-10na poczatku na dobe.2-3 miesiace itrzeba bylo zmieniac na kolejny wiekszy rozmiar.Nie wiesz tez jakie duze urodzisz dziecko i jak szybko potem bedzie ci przybierac na wadze.
Jestem zmeczona ciaglym siedzeniem zmala ...Mamnadzieje zeod wrzesnia pojdzie chociaznaparegodzin do przedszkola
 
emilka kup na początek te pampersy premium care w białym opakowaniu. Są dość drogie, ale super! Mi sie wydaje, że najlepiej to w hipermarketach polować na promocje. Ja teraz tylko na dadzie praktycznie jestem i dla małego nic sie nie dzieje, więc duuużo oszczędzam. A 10 pampków dziennie to na początku spokojnie zejdzie, bo co jedzenie to pieluszka, a poza tym lato i upały...
 
aga zakupila juz moja mama bo ja to dopadlo przed wyjazdem, teraz mnie...

bylam po szczeniaka, boski jest... az mi sie zachcialo drugiego psiaka w domu... matko takie kochane malenstwo.
a si wycierpialam, kumpel ma sztywne twarde auto, normalnie z bolu sie skrecalam...

teraz czekam na oliwke bo jest z dziadkiem na dworze jeszcze.

emilka a ja sie przyznam ze nie pamietam...
 
Iwona - dawno Cię nie było. ;) Masz już na oku jakieś przedszkole???
Ollka szczeniaczki wszystkie fajne, dopóki we znaki się nie dadzą.
U nas poszły dwa opakowania Pampersów Premium Care rozmiar 1. Potem przeszliśmy na drugi rozmiar. U nas jeszcze nigdy się nie zdarzyło, żeby szło więcej jak 10 sztuk. Nie przypominam sobie. Mój syn jest ekonomiczny. Jak czytam, że ludzie wydają 200 zeta na pampersy na m-c dla dziecka w wieku mojego to średnio chce mi się wierzyć. Bywało, że szło 43 zeta na pampersy (rozmiar 4) , paczka na 6 tygodni, a od początku kupujemy mu P. Premium Care. Już od dawna jest na 5 i kupuję wielką pakę 56 szt. za którą płacę od 56 do 61 zł. U nas w REAL-u opłaca się kupować pampersy. Ostatnio z trzy tygodnie temu kupiłam na próbę mu pielucho-majtki z Pampers i są super.
 
Dziewczyny teraz znalazłam chwilkę i chciałabym Wam bardzo mocno podziękować za życzenia!! :***:*:*
W takich dniach widać kto pamięta...
Po południu zadzwonił do mnie wcześniejszy były, żeby złożyć życzenia, a dawca chyba już dawno zapomniał...
Tak czy siak jesteście super!! :**
I mam nadzieję, że życzenia miłości się spełnią, bo największa miłość leży właśnie obok mnie i wcina mleczko, ale nie ukrywam, że kiedyś będę potrzebowała mężczyzny, który byłby dla niego ojcem, a dla mnie wsparciem w trudach życia:tak:

Ollka ja kiedyś też co raz łapałam te jelitówki, teraz narazie odpukać jest ok
 
emilka , z tego co pamiętam u mnie poszła tylko jedna paczka i zaraz przeszlismy na nr.2, w Carrfurze często są na promocji paki po 130 szt za ok. 80 zł

ollka, bierzesz jeszcze jednego psa:confused:
 
reklama
aga ja nie, ten dla bratanicy jest... a w sumie szkoda, choc ja bym chciala innego....

martttika poznasz wspanailego faceta, zobaczysz:tak::tak:

iwonka ja sie nie dziwie ze ejstes zmeczona.... przydalo by ci sie troche odpoczynku
 
Do góry