reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

codziennie boli mnie głowa

Chłodna92

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć,
jestem w piątym miesiącu ciąży i codziennie, od dwóch tygodni boli mnie głowa. Nie chce brac tabletek, jak sobie mogę ulżyć domowymi sposobami?

reklama

Martkaaa5

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mój ból głowy łagodził amol smarowałam skromnie i kark też nie biorę tabletek

Chłodna92

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
no właśnie chyba za mało wody piję, ale nie odczuwam pragnienia

littlebabe

Rozwiązania
0
Tak jak @Aguu mówi, pilnuj by dużo pić. U mnie tak objawiało się odwodnienie. A bolała głowa bite 6 tygodni.

AnettGrab

Zaangażowana w BB
Miasto
Toruń
Rozwiązania
0
może to głupie, ale są takie aplikacje, które przypominają o piciu wody, może spróbuj tego?
Jak ktoś nie ma w nawyku i pije tylko wtedy jak chce mu się pić to może to będzie ułatwienie

Rocielle

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Mnie rowniez czesto boli w tej ciazy i okazalo sie ze w moim przypadku to od niskiego cisnienia. Pomaga mi spacer i mocna zielona herbata. Lekow przeciwbolowych nie polecam w wypadku gdy bol wystepuje codziennie. Jeszcze rozumiem gdy nagle wystepuje bardzo silny bol nie do wytrzymywania a nie lykanie proszkow codziennie. Bol jest oznaka naszego ciala ze cos jest nie tak i trzeba szukac rozwiazania a nie go maskowac.

reklama

Razer69gaming

Rozwiązania
0
Cześć,
jestem w piątym miesiącu ciąży i codziennie, od dwóch tygodni boli mnie głowa. Nie chce brac tabletek, jak sobie mogę ulżyć domowymi sposobami?
Miałam ten sam problem. Ja brałam Apap oraz smarowalam głowę maścią "kotek" stara ale sprawdzona. Można kupić na allegro :) być może pod inną nazwą.

reklama

Chłodna92

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
okazało się, że pije za mało płynów i przez ciśnienie :(
teraz jak pogoda się troszkę poprawiła i zawsze mam przy sobie butelkę wody czuję się o niebo lepiej

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Test

Przetestuj X-Fly, wózek marki X-lander

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/04/2019

Test

Przetestuj zestaw do karmienia marki Yoomi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/04/2019