reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś dla biustów :)

dam znać:) jakoś niedługo będę sie wybierac. musze kupic jakąs dobra bardotke na slub:) polecacie cos? pani w triumfie poleciła mi rozmiar 75E
 
reklama
Też jestem takiego zdania, oprócz cen - szału nie ma. Natomiast bardzo lubię markę Obsessive. Nie jest to bardzo droga bielizna a kobieca i seksowna. Niestety nie mam czasu na przymierzanie, a wymiary mam takie, że mogę kupować w ciemno, więc zamawiam przez internet często. Jest taki sklep koronka.pl gdzie mają duży wybór, tabele rozmiarów i wirtualna przymierzalnię. Właśnie się przymierzam do kupna stroju kąpielowego stamtąd.
 
powodzenia w bardotce :) mam ten sam rozmiar i niestety w bardotkach grawitacja daje o sobie znac niesamowicie. Mi nic nie podtrzymuje.
:) moze lepiej jakis gorsecik seksowny? jak Kasia Cichopek :)
 
Kasia Cichpek to ostatnio z tymi gorsetami przegina. Nieapetyczne to się zrobiło tym bardziej, że jak dla mnie gorsety są typowo buduarową bielizna.

A do tej swojej Hestii to te spodnie to nie wiem skąd wzięła... :)
 
powodzenia w bardotce :) mam ten sam rozmiar i niestety w bardotkach grawitacja daje o sobie znac niesamowicie. Mi nic nie podtrzymuje.
:) moze lepiej jakis gorsecik seksowny? jak Kasia Cichopek :)

nie wiem czy doczytałas, alę ja potrzebuje bardotke pod sukienke ślubną, która będzie miała gorset:) jakoś sobie nie wyobrażam siebie bez stanika, jeszcze by mi mleko zaczeło kapac, ale by była jazda:)!
ale mam stresiora dziewczyny przed tym slubem! mówie wam:)
 
hej dziewczyny byłam wczoraj po staniczek, ale były dwa modele z mojego rozmiaru z odpinanymi ramiączkami. pani wyliczyła mi rozmiar 65 G:) (jak coś źle zapamiętalam, to jutro poprawie:) ) z 75E:) ide jeszcze jutro cos przymierzyc, bo pani cos bedzie sciagac z gdyni. dzieki:)
 
reklama
Do góry