• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Cos innego niz mleczko...

reklama
nieźle Mandarynka

Kurcze chyba bym od zmysłów odchodziłą jakby mi dziekco przez 33 dni kupy nie zorbiło - moja wali nawet 7 dziennie w porywach. A normalnie tak koło 3-4 + dwie nocno/ranne
 
mandarynka normalnie ja też już bym od zmysłów odchodziła :eek: ale dopóki brzuszek jest miękki to jest ok.
Jak byłam dzisiaj u znajomej to mi powiedziała, że jej syn (9lat) to miał kiedyś 4kg kamieni kałowych :szok:
 
No faktycznie szok. 33 dni! Ja juz po 3 dniach bez kupy tez swirowalam ;-)
Ale wiecie co? Moja teraz ma strasznie twarde kupy odkad je sloiczki 3 razy dziennie. Co mam zrobic, zeby jej rozrzedzic kupe? Staram sie podawac czesto herbatke, ale ona jest nieherbatkowa i niebardzo lubi pic. Lyknie ze 3 razy i koniec. Czasem nawet wcale sie nie zaciagnie :(.
Robie jej deserki z jabluszek, ze sliwek... ale kupa wciaz twarda jak u chlopa przy zatwardzeniu :-( Czy podawanie Lacidofilu by cos pomoglo?
 
A soczek jabłkowy?? u mnie pomaga przy twardej kupce.
a jak przez cały dzien nie ma to podake LAKCID cos podobnego.
A dodatkowo podaje małej od czasu do czsu tą kaszke BENEFIt ta z nestle własnie poprawiająca perystaltyke, nie pamietam nazwy dokładnej a nie jestem u siebie
 
reklama
kurcze tyel dni bez kupki,SZOK
Niunka robi codziennie kupki,ostatnio przez abtybiotyki to ja niezle czyscilo,i robila po 3-4razy dziennie,a teraz to raz musi byc
My zsnowu od powniedzialku probujemy jedzonko,bo miala przewre,jak chorowala to nawet mleka nie chiala,wiec jutro aczynam jej gotowac,mam nadziej,ze zasmakuje;-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry