reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś oprócz mleczka?? Mniam...

A jest coś słonego z słoiczków? :eek: Żaden z tych które do tej pory dawałam małej i próbowałam nie był nawet trochę słonawy...
Dusia je i rzadkie i gęste, jej to bez róznicy... Właściwie cokolwiek bym jej nie dała, to zjada. Tylko jak kwaskowate to trochę się krzywi, ale zje.
Kleik do kaszki? :eek: Przecież kaszka jest gęsta...
 
reklama
ja nie powiedzialam ze slone tylko moje dziecko naprzyklad nie zje samej marchewki bo jest slodsza niz sloiczek z czyms innym, i takiej samej ugotowanej tez nie i ziemniaka nieosolonego nawet nie tknie, nie wiem o co chodzi ale nie lubi i tyle a jak osole wode to zje.
 
Agnie ja też gotuje sama:tak:Np.Ziemniak , marchew, brokul. woda...gotujemy miksujemy blenderem i na koniec dodajemy łyżeczke oliwy z oliwek i gotowe
Naszym dziwicom mozna:ziemnieka, brokuły, marchew, kalafior, burak, fasolka szparagowa, zielony groszek....wszytko to co jest od 6 miesiaca an sloiczkach.
I oczywiscie miesko:krolik lub indyk.Z tym ze miesko gotujemy oddzielnie..........wywar jest za tlusty i nie daje sie malym dzieciom wywaru

Ja nie sole, bo to niezdrowe
 
Daję Hipp i BoboVita. A kaszkę robię jak w przepisie na opakowaniu, nie przyszło mi do głowy dodawać do tego kleik :eek: Zresztą, mała kleiku w ogóle nie próbowała, tylko kaszki. Trzeba dawać kleik?
 
pewnie ze nie trzeba mozesz robic tylko kaszke, to jest taki moj wymysl i maly tak je od poczatku tylko zwiekszam ilosc mleka z biegiem czasu. kleik jest troche bardziej gesty od kaszki a kaszka to tylko zeby to mleko mialo jakis smak.
 
obiadkow hippa wiko wogole nie chcial jesc z hippa je deserki i pije herbatki a bobovite je ale obiadki tylko tak ja pisalam wyzej i dzisiaj pokupywalam mu deserki po 6 miesiacu z bobovity w nich nie ma glutenu.
 
reklama
Do góry