reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś w sercu umarło

kasik30

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
10 Październik 2008
Postów
134
dziś wyszłam ze szpitala od 6 tygodnia robili mi nadzieję że będzie dobrze. W końcu w 9 tygodniu stwierdzili że jajo jest puste ciąża obumarła beta spadła wywołali poród potem łyżeczkowanie. Czuję sie jakbym nić nie czuła .W ogóle niewiem co mam ze sobą zrobić.
 
reklama
Zapraszam Cię na wątek główny "ciąża po poronieniu" są tam wspaniałe dziewczynki które przeszły wszystkie przez co Ty teraz przechodzisz. rozumiem Twój ból i poczucie ogromnej straty. Ale po takiej wielkiej stracie jest szansa na wspaniałą ciąze i macierzyństwo, jak wejdziesz na wątek główny to zobaczysz sama ile jest dziewczyn które po stracie znów mają pod serduszkiem swoje Aniołki które wróciły. Więc nie powiem Ci teraz że będzie Ci lżej. Ze ból zniknie. Bo tak nie jest. Ale przyzwyczaisz się do niego. I z każdym tygodniem, miesiącem będzie z Tobą ale będzie miał inny wymiar.
 
Pisz do nas jak najwięcej jeśli czujesz taką potrzebę. Płacz, śmiej się pisz to na co masz ochotę. My zawszę będziemy z Tobą. Więc zapraszam Cię chodź ze mną na "ciąża po poronieniu"
 
Do góry