reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudowne uczucie - ruchy maleństwa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ale mała jest sprytna, jak wołam brata żeby zobaczył jak sie rusza to Ona jakby na złość, jakby czuła, że ktoś oprócz mnie Ja podgląda i nie rusza się wtedy :-)
Moja ma to samo z tatusiem. Śmiejemy się, że tata ma "ręce, które leczą" - Młoda się natychmiast uspokaja, jak tylko tatuś dotknie brzucha. Hehe, już wiem, kto będzie dziecko usypiał w nocy ;-):-D
 
reklama
A ja myślałam, że tylko mój Jacek to taki tajniak;-)a tu proszę:-)On też jak tylko komuś powiem, że teraz kopie i ktoś dotknie mojego brzucha to może sobie czekać,a 3 minuty po tym, jak zabierze ten ktoś rękę Jacek znów kopie;-)Tak, że moja rodzina(prócz Męża) nie doświadczyła kopnięcia małego, widocznie twierdzi, że to nasza sprawa i innym nic do tego;-):tak::-D
 
u nas to samo! moje malenstwo szaleje,szaleje,a jak zawolam tatusia to sie od razu uspokaja...chociaz juz mnie boli kazdy jego ruch:-(
 
A u mnie tak było na początku...a teraz jak leżymy tatusiek daje rękę i Mały i tak szaleje...
Ale jak jest jasno i chce pokazać jak brzusio cały chodzi i podskakuje raz z jednej raz z drugiej strony to nagle jest cisza i nic nie widać...
 
Ja sobie zartuje ,ze Maleństwo czuje respekt przed ojcowską ręką:-D jak Darek kladzie dłoń to robi sie spokojniejsza:-D:-D:-Dchociaż i jemu czasem pokaże różki;-)
 
Moj tez przestaje kopac, jak P przyklada reke do brzuszka. Ja sie smieje, ze to jest synek mamusi, a nie tatusia ;-)
 
też to zaobserwowałam jak chciałam zaprezentować ruchy..to zanikły:-D,
ale ciekawa jestem jak dziecko to wyczuwa lub też odczuwa-rodzaj dotyku czy coś jeszcze?
 
u mnie było tak doczasu :tak: - teraz już sobie nic nie robi z ojcowskiej ręki i wali w brzuch ile siły ma, bez względu kto trzyma dłoń (a warto potrzymać, bo mam wrażenie że zaraz skóra pęknie :-()
 
boszeeeeeeeee ... myślałam, że dzisiaj osiwieję przez tego Maleńtasa :wściekła/y:
zwykle nad ranem - w rejonach godziny 6 - ma porę aktywności i nawet nie tyle się budzę, co kojarzę, że trochę bryka - bo mój synek nigdy przesadnie nie szaleje.
a dzisiaj nic :baffled:
po porannej kawie - ledwo malutki znak.
potem cały dzień prawie nic.
im bardziej się denerwowałam, tym bardziej on siedział spokojnie :baffled:
co on tam kombinował w tym swoim bagienku to nie mam pojęcia - dość, że ja miałam niezłego stresa.
Łaskawca się obudził wieczorem dopiero.
czy na tym etapie ciąży dzieciaczki stają się mnie ruchliwe ?
szczerze mówiąc zastanawiałam się kiedy powinnam pojechać do szpitala - po jakim czasie ciszy ?
 
reklama
Ano staja się mniej ruchliwe. 60% czasu spędzają na ćwiczeniu oddychania. Mój Kopuś też sie uspokoił, chyba muszę mu imię z Kopusia na Czkawusia zmienić. Ile razy dziennie Wasze dzieci mają czkawkę? Mój raz lub dwa dziennie, nigdy mniej... :eek:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry