reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ćwiczenia

Pocwiczylam, jednego tylko nie zrobilam, to nie dla moich bioderek, i nie zawsze wszystkie powtorzenia,
to pierwszy raz wiec moze byc taryfa ulgowa, ale mi sie az lepiej zrobilo.
Bede sobie cwiczyla pewnie nie codzieniie ale postaram sie w miare regularnie.
 
reklama
AGUSIA24 ja również jestem z Białołęki! Jupi! hihi wiem co to znaczy dojazd;(...jak tylko sie ociepli zalatwiam karnet na basen...chyba grochow jest najblizej...nie? Jak bedziecie sie wybieraly dziewczyny dajcie znak :D...tylko jak sie ociepli ;)
 
ja sie staram duzo spacerowac, bardzo dobrze robi chodzenie pieszo!
miesnie Kegla tez sie staram cwiczyc i na szkole rodzenia pewnie czegos sie naucze :D
z calego serca marze zeby na basen chodzic, uwielbiam plywac , mysle ze to najlepszy sport dla nas!
musimy tylko tutaj znalesc fajna plywalnie, a to nie takie latwe..........brzmi dziwnie, ale naprawde
 
Obudzilam watek..
Bylam wczoraj na jodze dla kobiet w ciazy i bylo super - ale sie rozciagalam i nawet niezle mi szlo jak na I raz.
Wykupilam sobie karnet i bede chodzic raz w tygodniu.
Mila atmosfera, sympatyczne dziewczyny i prowadzaca.
Jestem zadowolona:)))))
Jak dam rade to zapisze sie dwa razy w tygodniu....

Basen niestety chyba bede sobie musiala darowac..buuuu

Miesnie Kegla tez cwicze i te cwiczenia ze strony www.maluchy.pl..
:)))
 
Wczoraj pobiłam swój rekord ( co za kondycha? :o :o :o przejechalam na rowerku 32,5 km w ciagu godziny ( z małymi przerwami) a i poćwiczyłam sobie też :)- Jestem z siebie dumna!:) Aczykolwiek lezac w łóku - bolał mnie kręgoslup :laugh:

Wiecie co- zauwazyłam, ze bardzo schudły mi - palce - pierscionki, obrączka mi sie zsuwają..i niektórzy mówia, ze na twarzy też zeszczuplałam :D to normalne?
 
Sumka chodze tutaj:
http://www.pracownia.waw.pl/031G.php#1

przy Metro Raclawicka, karnet miesieczny 60zl, jednorazowe wejscie 20zl.
w srody na 15.30 do 17.00
jakbys miala ochote to byloby super!!!

Bardzo mila atmosfera, prowdzaca doswiadczona - bardzo pilnuje zeby robic cwiczenia odpowiednio, dziewczyny sympatyczne.
:))

My tez jestesmy z Ciebie dumne:))))
Ja tez zeszczupalam na twarzy ale niedlugo pewnie nadrobie::)))) mi sie wydaje ze w ciazy rysy na twarzy sie zmieniaja....
A paluchy jak mialam chude, tak mam nadal...
 
Ale fajowe te zajęcia. Ja mieszkam na Bemowie i niestety szukam czegoś w okolicy, ale coś czuję, że jak tak będę się zbierać to będzie lipiec ;D. Na basen na razie nie moge sie zebrać przez te mrozy, a do szkoły rodzenia dopiero pod koniec marca. Ratunku chyba do reszty zgnuśnieje. A swoja drogą przydałby mi się taki rowerek stacjonarny jaki maja Rusałki ;D ;D, tylko czy moim jedynym zajęciem na nim nie byłoby ścieranie kurzu ?
 
reklama
Ja niczego blizej nie znalazlam, a tam mam dobry dojazd metro a pozniej 511 na moj Tarchomin:))))
Jakbys sie zdecydowala jednak to daj znac, to sie razem wybierzemy.
Ja na szkole zdecyduje sie w przyszylm tygodniu i zapisze:)) Tez zaczynam 20 marca.
 
reklama
Do góry