reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czas trwania porodu

ile czasu rodzilas?


  • Wszystkich głosujących
    148
Mi wody odeszly okolo godziny 12, 23 grudnia. A Robert urodzil sie 24 grudnia o 20:40, ale skurczy dostalam dopiero po oxy, 24.12 okolo godziny 13.
 
reklama
mój poród zaczęto liczyć dopiero od pojawienia się 3 cm rozwarcia.od tego momentu miałam przed sobą jeszcze 10h i 10 minut porodu.
 
u mnie porod byl wywolywany...liczono od pekniecia pecherza...wtedy tez pojawily sie tez skurcze...w sumie to trwalo 5,5 godz...ja uslyszalam a wlasciwie poczulam pykniecie i straszny bol jak pekl pecherz..chlusnely wody i dopiero wtedy odszedl czop
 
Ja po maści na macicę dostałam skurczów, które trwały prawie 30h do zrobienia cesarki, ale przez 10h nie były straszne, reszty wolę nie wspominać :-) . A za drugim razem od razu cesarka:)
 
Ja moje drogie rodziłam 20h i 33min a moj poród odbył sie za pomocą "odkurzacza" było długo i strasznie bolało pomimo znieczulenia wewnwtrzoponowego ale juz jest ok:) moje malenstwo ma juz 5 dni :):)
 
Ja to nie wiem jak liczyć. Pierwsze wywołanie miałam 7 czerwca (byłam sporo po terminie) - przez 9 godizn ze skuczami pod oksy i rozwarcie na 1 cm. Potem tak dla jaj chyba mnie odpięli i kazali łazić i czekac aż sie rozkręci. Wiec łaziłam tak ze skurczami co 20 minut przez całą noc i cały następny dzień. 9 czerwca miałam rozwarcie na 2 cm i się nademną zlitowali ( a raczej KTG wyszło już złe) i podpięli mnie znowu pod oksy. Po 9 godzinach mega skurczy urodziłam moją gwiazdę. I WARTO BYŁO!!!!!!
 
Mi wody odeszly o 22,o 2 bylam w szpitalu o 2, do prawie 10 rodzilam sama silami natury do komplikacji.Milena przyszla na swiat o 11.15 przez cc.
 
reklama
no hardkor,cud ze urodzilas:szok:mi 16tu godzinach wyjeli ciut przyduszone dziecko.po****** to wszystko..:baffled:
ale ponoc za drugim razem jest lepiej:tak::tak:
 
Do góry