reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe dwie kreski 🤞❤️

Który dzidziuś jest wyczekiwany?

  • 1

    Głosów: 21 75,0%
  • 2

    Głosów: 3 10,7%
  • 3

    Głosów: 3 10,7%
  • 4

    Głosów: 1 3,6%
  • 5

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    28
Polecam monitoring jesli jest taka możliwość. W cyklach bezowulacyjnych lubią się robić torbiele i nie zawsze sie wchłoną 😉
Ja owulacji nie mam w ogole ten „swojej własnej” i praktycznie co miesiąc jakaś torbiel się robiła - teraz zaczynam stymulację, wiec oby nie było z nimi problemu 😀

Muszę się wybrać, myślę że właśnie u mnie nie ma owulacji, choć w sierpniu chyba miałam ciążę biochemiczna bo beta 3 później 6 a później 2.
 
reklama
Cześć dziewczyny ;) jestem nowa ale śledzę forum od jakiegoś miesiąca [emoji16]
Staramy się z mężem o dzieciątko od pół roku :) póki co nie wychodzi mimo że od drugiego miesiąca starań stosujemy testy owulacyjne pięknie wychwytujące pik lh [emoji2368]
Kiedyś już sie staralismy też około pol roku ale przerwalismy starania i od grudnia lecimy z tematem od nowa :)
Dzisiaj mam termin @, jeszcze nie nadeszła ale test z rana negatywny :( więc zapisuję sie wstępnie na czerwcowe :)
Cykle mam regularne 28-29 dni z tym że moja @ potrafi trwać po 10 dni (w tym miesiacu nawet 12 dni :o ), pik lh co miesiąc 18 dc więc lutealna trwa 9-10 dni [emoji2368] w kwietniu i marcu plamienia po owu pasujące do niedomogi lutealnej ale w kwietniu zrobiłam progesteron i teoretycznie ok bo 22 a lekarz stwierdził że to pewnie od nadzerki. W tym miesiacu plamien o dziwo nie było ale kilka dni temu odebrałam cytologie i wyszło zapalenie (liczne granulocyty obojetnochlonne, erytrocyty, zmiany zapalne) :/ może to jest przyczyną tego że nie wychodzi [emoji2368]
Trzymam kciuki za Was kciuki [emoji113][emoji110]
witaj. A co lekarz na to, że masz takie długie miesiączki?
 
Wczoraj w 26 dniu cyklu 🙈
Ogromny szok, bo to był pierwszy miesiąc starań w dodatku przy stwierdzonym PCOS - bez leków i z wynikami poniżej normy. Dzis beta i progesteron. Nie moge dojść do siebie po takim widoku. Dałabym sobie rękę obciąć, że wyjdzie biel vizira.
 

Załączniki

  • 461A8B01-F0E1-4DE8-9D05-525D2AD6AE94.jpeg
    461A8B01-F0E1-4DE8-9D05-525D2AD6AE94.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 82
Wczoraj w 26 dniu cyklu 🙈
Ogromny szok, bo to był pierwszy miesiąc starań w dodatku przy stwierdzonym PCOS - bez leków i z wynikami poniżej normy. Dzis beta i progesteron. Nie moge dojść do siebie po takim widoku. Dałabym sobie rękę obciąć, że wyjdzie biel vizira.
Aaaa Super 🥰 daj znać jak beta i prog 😊
 
Ale porządne krechy [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Wczoraj w 26 dniu cyklu [emoji85]
Ogromny szok, bo to był pierwszy miesiąc starań w dodatku przy stwierdzonym PCOS - bez leków i z wynikami poniżej normy. Dzis beta i progesteron. Nie moge dojść do siebie po takim widoku. Dałabym sobie rękę obciąć, że wyjdzie biel vizira.
 
Hej kochane czy widzicie tu jakiś cień?
 

Załączniki

  • IMG_20210611_095732.jpg
    IMG_20210611_095732.jpg
    564 KB · Wyświetleń: 74
  • IMG_20210611_095532.jpg
    IMG_20210611_095532.jpg
    255 KB · Wyświetleń: 67
  • IMG_20210611_095245.jpg
    IMG_20210611_095245.jpg
    375,3 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Do góry