U
użytkowniczka 212
Gość
o tak, chrupiący mniam.I beeeekkkkoooonnnn!
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
o tak, chrupiący mniam.I beeeekkkkoooonnnn!
czy Ty zmieniasz avatar?o tak, chrupiący mniam.
Zmieniła, skubana xDczy Ty zmieniasz avatar?
no chce, ale nie wiem jak nie zauważyłąm tego znaku na im, więc musiałam zmienić na jeszcze innyczy Ty zmieniasz avatar?
o, jesteś, a już miałam pytać gdzie się podziewaszZmieniła, skubana xD
teraz wszystkie biegną po testy xD ja jestem wpisana na jutro, ale już testowałam trzy razy i biało. A na jutro w sumie nawet testu nie mam. Jak się okres nie zjawi to skocze do rossmanaEj mam dziś takie przeczucie, że jak któraś dzisiaj siknie która jest blisko testowania wysika dwie krechy
Czasem mi tak nachodzi. Miewam takie prorocze wizje
Która tam ino pierwsza do sikania w kolejce?![]()
jakiego znaku?no chce, ale nie wiem jak nie zauważyłąm tego znaku na im, więc musiałam zmienić na jeszcze inny![]()
Ej to zmowa jakaś ja właśnie szukałam jakiejś grafiki i już mam i chce zmienić, bo mi się znudził ten randomowy kwiatek , już od 7 miechówno chce, ale nie wiem jak nie zauważyłąm tego znaku na im, więc musiałam zmienić na jeszcze inny![]()
hahahateraz wszystkie biegną po testy xD ja jestem wpisana na jutro, ale już testowałam trzy razy i biało. A na jutro w sumie nawet testu nie mam. Jak się okres nie zjawi to skocze do rossmana![]()