reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Ja tam nic nie wiem. Żadnej wiadomości z linkiem zapraszającym ;(
A czuje się ok ;) Miałam robione usg i widziałam malucha, który się strasznie wiercił i kopał nóżkami aż w pewnym momencie widziałam jak bierze rączkę i drapie się pod noskiem. Ruch tych małych paluszków był niesamowity! Mam też fotę genitaliów bez powiedzenia kto to jest ;D bo lekarz powiedział, że on się nie zna i to co zrobiliśmy to mamy, twierdził, że to może być siusiak albo opuchnięte wargi sromowe ;p.
Słyszałam jak rodziły trzy różne dziewczyny, od bezgłośnego przez niesłuchającej położnej przez krzyczącą przerażająco ;D
A małe ma jakieś 8 cm już ;) Więc to pewnie duży chłopczyk ;)
 
Nie mam dostępu .
Kanaa dziwne lekarz i się nie zna. No nic co ma być to będzie. Ja czekam do 14.1 wtedy powiedzą. Późno się dowiem ale co to zmieni. ;)
 
Cześć dziewczyny. Czytam to forum już od listopada, ale jakoś tak nie miałam śmiałosci do tej pory... Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie. Termin mam na 12.06.
 
reklama
Do góry