reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Mam nadzieję że wszystkie na zamknięty nie uciekniecie bo ja nadal bez dostępu i sama tu zostanę :(
Martwi mnie że to moje dziecię takie spokojne. Cześciej czułam smyranie w 15 tygodniu jak teraz a liczyłam że będę czuć coraz więcej. 14.01 mam połówkowe to się zobaczymy ale dla mojej dobrej kondycji psychicznej mogło by to dziecię czasem matce sprzedać kopa ;) czy wszystkie w 18 tygodniu czujecie dzieci regularnie i wyraźnie??
 
Judy moze sprobuj przez inna przegladarke? Ja tez myslalam ze mi nie dziala bo pod tym linkiem wyskakuje ze grupa nie istnieje ale na gorze jest okno logowania i jak sie zalogowalam to mi wszystko weszlo.
 
Hi dziewczyny, witam po swietach:), ale naprodukowalyscie... ho ho... Co do nowego forum to judy38 nie martw sie, tez nie mam dostepu... Pozdrawiam leniwie z Swieradowa:)
 
reklama
Do góry