reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Hello!
Czy ktos tu jeszcze zaglada?;/ nazywam sie Ewelina i termin mam na 26/06/2016 i to bedzie nasz drugi dzieciaczek ;) jako ze mieszkam w uk a tu wszystko jest inne to z checia bym porozmawiala z innymi mamami tylko czy zgodzicie sie mnie przyjac do swego grona dziewczyny:-) :) a tak poza tym Szczesliwego Nowego Roku 2016:biggrin2:
 
reklama
Hey Gabi;)
I jak samopoczucie po sylwestrze?
ja caly dzien pod kocykiem spedzilam i na szczescie maz sie zajal wszystkim wiec moglam sobie pozwolic na leniuchowanie;)
 
Gabi wrrr nie zazdroszcze pogody ale i u nas nie lepiej:/ deszcz deszcz i deszcz bez konca ot!
No to ja tez bym prosila o dodanie jesli nie macie nic przeciwko :cool2:pozdrawiam i milej niedzieli
 
Czesc proszę o dodanie do grupy jal coś. U mnie sylwester minol super wytrzalam do końca (bylismy na sali) trochę potańczylam bawiłam się super ;) a dzidzuś chyba rozruszał się przez moje tańce bo od nowego roku czuje juz intensywne i regularne ruchy ;) super uczucie za tyfzień usg polowkowe i glukoza mam nadzieje ze poznamy płeć ;) nie byłonie trochę bo mąż ma wolne i nie ma czasu ma siedzenie na forum . Pozdrawiam w nowym roku musie.
 
Sylwcia myslalam ostatnio o Tobie ;) juz lada chwila kolejne podejscie do egzaminu na prawo jazdy hehehh ja we wtorek ide znowu na jazdy zeby sobie przypomniec co nieco :D
 
reklama
2plus1 a na ktorego masz egzamin? Ja od 19go do 21go wykupuje po 2 godz na przypomnienie mam nadzieje ze tym razem nam pojdzie ;) ja musze parkowanie poćwiczyć.
 
Do góry