reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Sylwcia też mam wtedy polowkowe ;) co do antybiotyku to śmiało można i nawet lepszy jest duomox. Tylko on też jakaś pochodna penicyliny i nie wiem czy możesz. Zdrówka :)
 
reklama
Witajcie nowe dziewczyny :-)

Z tymi ruchami to tak jest faktycznie, że w drugiej ciąży szybciej czuć, bo już je znamy i wiemy jak wyglądają. Moim zdaniem na początku są bardzo podobne do takiego kotłowania w jelitach, tylko ja je czuję jakby głębiej i niżej, a jelita już dawno poszły w górę pod naciskiem macicy. Nie pamiętam kiedy zaczęłam czuć prawdziwe kopniaki i kiedy mąż mógł je wyczuć przez skórę. Bardzo na to oboje czekamy :)

Sylwcia, na pewno lekarz coś dla Ciebie wymyśli. Może jakies wziewne, jesli to zapalenie oskrzeli. Bo może oskrzela są po prostu podrażnione od kaszlu i dlatego bolą, a w gruncie rzeczy nic takiego tam się nie dzieje. Zdrowia :)
 
Witam nowe mamusie
Jakaś dzis nie do życia jestem nic mi sie nie chce miałam tyle pisać ale jakos nie moge no nic jutro sie odezwę dobranoc ;*
 
Witam nowe mamusie i przy okazji moją imienniczkę ;)

Z tym dogadywaniem się, to pewnie później nie ma reguły. Ale myślę, że taka 20-stka nie ma wspólnych tematów, imprez czy znajomych z 13-stką.

Co do porodu. Mój jak na pierwszy był szybki i łatwy, bo rodziłam 5 godzin i 10 minut parłam. Ale mega bolący i przez te 5 godzin miałam skurcz za skurczem, miej więcej co minutę, więc zero odpoczynku, także wymęczyłam się mimo to. Zobaczymy ile potrwa ten ;) Różnie to bywa, jedne rodzą ponad 20 godzin, inne godzinę. Kto jakiego ma farta :p
 
ja też jestem wymęczona. Od rana do wieczora z Adaśkiem, który potrafi dać w kość. Co prawda mdłości odpusciły, ale dzisiaj przy zmianie pampersa zwymiotowałam i to jeszcze na podłogę. Tragedia, sadoma i gomora :baffled:
 
Cześć, ależ jestem padnięta!
Zacznę od tego, że raz jeszcze gratuluję udanych wizyt :-) przynajmniej ten wątek nadrobiłam, bo tu chyba dziś nie dam rady.

Dziś moja córa skończyła 2 latka, niesamowite, jak ten czas leci... ;-) imprezka urodzinowa udana, mogę odetchnąć z ulgą, bo takie przygotowania zawsze sporo pochłaniają czasu i energii, ale fajnie było. Jutro dosprzątam i... zacznę myśleć o świętach :-)

Witam serdecznie nowe Mamusie :-) miło, że nam się grono powiększa.
 
Hej ale napisane. nie mam siły nadrobić.
Ja jutro mam wizytę ale nie wiem co będzie na niej ;) od jutra też zaczynam przygotowanie do urodzin męża i synka.
 
reklama
Czesc dziewczyny. Jestem z listopadowych mam 2015 na bb. Z racji tego ze moja Zuzia zamienila juz brzuch na wlasne lozeczko nie potrzebny mi detektor tetna do podgladania malenstwa wiec chce go sprzedac. W pelni sprawny detektor tetna z Angel Saunds za 60 zl w gratisie dodam polowe zelu usg . Mi przydal sie bardzo w chwilach glupich mysli po prostu ja podsluchiwalam. Jesli jakas mama chetna zapraszam na priv
 
Do góry