reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Aj kłótnia niby nie można tego nazwać chociaż jak na nas to było ostro. Poszłam po niego do jego kolegi i kazalam mu wracać do domu. Pierwszy raz tak zrobiłam ale trudno. Od poniedziałku ma zakaz alkoholu. Zobaczymy na ile czasu uda mi się ustawić go do pionu. Siedzi na zwolnieniu i w dupie mu się poprzewracało.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Lepiej reagowac teraz niz jak bedzie za pozno..moj tez na chorobowym popijal piwko wodka drineczki..prosilam caly tydz nie pij..boli mnie a jak cos sie stanoe sama sie bede musiala odwiezc..nie podzialalo..ale jak sie wydarlam ze pol wsi slyszalo lacznie z jedza tesciowa na dole to caly tydz nie pije tylko w weend sobie teraz pozwolil..mialam ojca alkusa, brata alkusa i moj maz absolutnie nie moze sie wkrecic w takie guwno..

 
reklama
Lepiej reagowac teraz niz jak bedzie za pozno..moj tez na chorobowym popijal piwko wodka drineczki..prosilam caly tydz nie pij..boli mnie a jak cos sie stanoe sama sie bede musiala odwiezc..nie podzialalo..ale jak sie wydarlam ze pol wsi slyszalo lacznie z jedza tesciowa na dole to caly tydz nie pije tylko w weend sobie teraz pozwolil..mialam ojca alkusa, brata alkusa i moj maz absolutnie nie moze sie wkrecic w takie guwno..

Trzeba tępić w zarodku. Najgorsze że mój ma "przyjaciela" menela który go ciągnie za sobą. I jeszcze mają czelność brać mnie na litość że on sam taki biedny. Nie dość że nie bez powodu to kompan do picia nie rozwiąże jego problemów. Też doskonale wiem co alko robi z rodzinami, będę walczyć o swoją.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny.
Mój M nie lubi alkoholu. Napije się od wielkiego dzwonu na jakiejś imprezie i to wszystko. I ma jedną super zalete.on uwielbia jak kupuje sobie ubrania[emoji7] Czasem sam kaze mi isc sobie na zakupy i cos kupic[emoji3]

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Cześć Dziewczynki:)

Jak Wam niedziela mija? U mnie leniwie:) ja jeszcze w piżamie kręcę się po mieszkaniu:)

Oj znam problem alko w rodzinie - u mnie dziadek i brat mojej mamy. Masakra...
Dobrze, ze jesteście czujne i reagujecie. Zazwyczaj zaczyna się od jednego piwka i zazwyczaj kiedy człowiek am za dużo wolnego czasu (l-4 itd).


do dziewczyn które pisały o bolach kręgosłupa, polecam taping, jakiś tydzien temu tak zaczęły mnie bolec plecy ze ani wstać z lozka nie mogłam ani usiac o schyleniu sie to juz nie mowie, ale na szczęście u mamy w domu często przebywa rehabilitantka i akurat sie z nia spotkałam i tak od słowa do słowa wyszły te plecy. Okleila mnie wieczorem a rano kręgosłup zupełnie ok, zero bólu i tak mam do dzisiaj, wiec kto ma możliwość szczerze polecam:) mi to wydawało sie niewiarygodne żeby to pomogło, ale w sumie pomyślałam ze nie zaszkodzi, a naprawdę rewelacja i to praktycznie od razu różnica;)

powodzenia na wizytach:)

Dzięki za radę:) Dawniej na mnie nie działało, ale teraz w ciąży wszystko się zmienia to zobaczymy. Na razie chodzę na masaże i jest dobrze:)

Dziewczynki, która ma połówkowe 10 lutego tak jak ja?:) Mignęla mi już ta data ale nie pamiętam ktora z Was:)

Mateczka - taki mąż to skarb:) Gorzej jak działa w dwie strony:) Mój mąż zawsze jak mam problem którą kieckę wybrać mówi "weź obie" - ja się cieszę jak głupia... a on za miesiąc kupuje rower startowy za 6 tyś (uprawia amatorsko trathlon) i mówi, że przecież takie ma hobby... :-)
 
Lepiej reagowac teraz niz jak bedzie za pozno..moj tez na chorobowym popijal piwko wodka drineczki..prosilam caly tydz nie pij..boli mnie a jak cos sie stanoe sama sie bede musiala odwiezc..nie podzialalo..ale jak sie wydarlam ze pol wsi slyszalo lacznie z jedza tesciowa na dole to caly tydz nie pije tylko w weend sobie teraz pozwolil..mialam ojca alkusa, brata alkusa i moj maz absolutnie nie moze sie wkrecic w takie guwno..

No to mój odwrotnie... w pt poszedł Do kolegi bo tam się zebrali to wypił jednego drinka bo żona w ciąży nie wiadomo jakby co on musi być w stanie.

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Od którego tygodnia zaczyna się 5 msc ? Od 18 czy 19 ? Bo nie wiem czy już jestem w 5 czy dopiero będę;) ale ten czas leci [emoji33] [emoji33] [emoji33]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Cześć Dziewczynki:)

Jak Wam niedziela mija? U mnie leniwie:) ja jeszcze w piżamie kręcę się po mieszkaniu:)

Oj znam problem alko w rodzinie - u mnie dziadek i brat mojej mamy. Masakra...
Dobrze, ze jesteście czujne i reagujecie. Zazwyczaj zaczyna się od jednego piwka i zazwyczaj kiedy człowiek am za dużo wolnego czasu (l-4 itd).




Dzięki za radę:) Dawniej na mnie nie działało, ale teraz w ciąży wszystko się zmienia to zobaczymy. Na razie chodzę na masaże i jest dobrze:)

Dziewczynki, która ma połówkowe 10 lutego tak jak ja?:) Mignęla mi już ta data ale nie pamiętam ktora z Was:)

Mateczka - taki mąż to skarb:) Gorzej jak działa w dwie strony:) Mój mąż zawsze jak mam problem którą kieckę wybrać mówi "weź obie" - ja się cieszę jak głupia... a on za miesiąc kupuje rower startowy za 6 tyś (uprawia amatorsko trathlon) i mówi, że przecież takie ma hobby... :-)
Ja mam na 10 luty na 14 chyba.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry