reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Cymera ja póki co nie mam rozstępów. w pierwszej ciąży się nie pojawiły i liczę że teraz też mnie ominą


Wróciłam z kina i zakupów. Strasznie się zmeczylam.... Dziadzieje normalnie. Milusi chyba nie podobał się kinowy hałas bo przewiercila się cały film [emoji4]


thgfikgneziy9g6d.png
A co wartego uwagi ogladalas?

 
reklama
Chce isc ! Bajka z dziecinstwa :)
Powiem wam ze zakupy w duzych sklepach mnie przerastaja. Ci ludzie laza jak chca nie patrza, potracaja. Juz opier****am jednego faceta bo sie rozpycha... wrrrr nienawidze.

p19u9jcg81ehxczt.png

Ja miałam tak na początku ciąży. Będąc w marketach chodziłam obrazona i naburmuszona bo każdy mi wchodził w drogę i przeszkadzał :D i oczywiście burczalam na wszystkich. Oj hormony!
 
Chce isc ! Bajka z dziecinstwa :)
Powiem wam ze zakupy w duzych sklepach mnie przerastaja. Ci ludzie laza jak chca nie patrza, potracaja. Juz opier****am jednego faceta bo sie rozpycha... wrrrr nienawidze.

p19u9jcg81ehxczt.png
Też dzisiaj dostałam koszykiem w sklepie i nawet kobita się nie odwróciła [emoji21] piękna i bestia bardzo fajna polecam, z tym że musical i dużo śpiewają, nie każdy lubi.

thgfikgneziy9g6d.png
 
Też dzisiaj dostałam koszykiem w sklepie i nawet kobita się nie odwróciła [emoji21] piękna i bestia bardzo fajna polecam, z tym że musical i dużo śpiewają, nie każdy lubi.

thgfikgneziy9g6d.png

Bo niektórzy ludzie są tak bezmyślni że głowa mała. Nie patrzą czy stoi dziecko albo ciężarna i noszą sie szeroko. Ja wiem ze np na ten moment czasami burcze od przepychu choć ktoś nie robi mi noc złego ale czasami potrafią się popisać. Ja npbostatnio zaszłam do biedronki tylko po butelkę wody bo zrobiło mi się słabo a kolejka w kosmos. Oczywiscie każdy widzi że najpierw brzuch potem ja ale po co mnie wpuścić. Koszyki po brzegi wypełnione ale oni pierwsi stali i koniec nikt słowa nie powie. Chwilę chciał postać ale duszno mi i podeszlam do kasjerki i mówię że tylko za wodę bym chciała zapłacić i że się słabo czuje nie chce stać w kolejce a ona ze ludzi mam się pytać czy mogę i zaczela kasować kolejny wysypujacy się koszyk z olewka. Jakiś facet był na szczęście później z malutkim dzieckiem i mnie wpuścił ale już byłam taka zła że miałam ochotę wyjść tylko w okolicy nie bylo sklepu..
 
Ja też będę próbowała rodzić bez znieczulenia,ale czy się uda to zobaczymy ;):)
Spojenie i mi zaczyna dokuczać,najgorzej w nocy. Dzisiaj jak się przekręcałam to z bólu się obudziłam. W ogóle jak weszłam w ten 7miesiąc to mi się 'pogorszyło',a do tej pory na nic nie mogłam narzekać :p
 
Bo niektórzy ludzie są tak bezmyślni że głowa mała. Nie patrzą czy stoi dziecko albo ciężarna i noszą sie szeroko. Ja wiem ze np na ten moment czasami burcze od przepychu choć ktoś nie robi mi noc złego ale czasami potrafią się popisać. Ja npbostatnio zaszłam do biedronki tylko po butelkę wody bo zrobiło mi się słabo a kolejka w kosmos. Oczywiscie każdy widzi że najpierw brzuch potem ja ale po co mnie wpuścić. Koszyki po brzegi wypełnione ale oni pierwsi stali i koniec nikt słowa nie powie. Chwilę chciał postać ale duszno mi i podeszlam do kasjerki i mówię że tylko za wodę bym chciała zapłacić i że się słabo czuje nie chce stać w kolejce a ona ze ludzi mam się pytać czy mogę i zaczela kasować kolejny wysypujacy się koszyk z olewka. Jakiś facet był na szczęście później z malutkim dzieckiem i mnie wpuścił ale już byłam taka zła że miałam ochotę wyjść tylko w okolicy nie bylo sklepu..
Bo ludzie nie mysla... no ten dziad tak mnie wkurzyl... nie dosc ze wpycha sie po bulki, jakiejs dziewczynie odep hnal koszyk a ten koszyk we mnie. Przemilczalam bo w pore go zlapalam. Ale jak wychodzil, odwraca sie i nie patrzy gdzie lezie tylko lapami sie rozpycha a leb w koszyku i patrzy na ,,upolowane" bulki to opier&#^#am az milo. Chyba zrzuce zakupy na meza... albk weekendowo bedziemy robic razem na caly tydzien. Bo o tej godzinie w sklepach to tragizm...
A kolejki swoja droga... ale to juz wiekszej kultury od ludzi trzeba wymagac...
A poszlam glownie po cytryne bo jutro pije ;) napoj bogiń ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ja też będę próbowała rodzić bez znieczulenia,ale czy się uda to zobaczymy ;):)
Spojenie i mi zaczyna dokuczać,najgorzej w nocy. Dzisiaj jak się przekręcałam to z bólu się obudziłam. W ogóle jak weszłam w ten 7miesiąc to mi się 'pogorszyło',a do tej pory na nic nie mogłam narzekać :p
Mistrzyni :) podziwiam :)
Mi tez sie jakos tak od polowy 6 zaczelo pogarszac ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry