reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Cześć Bellax, fajnie że dołączyłaś, zastanawia mnie jak to możliwe z tym momentem zapłodnienia czy rzczywiście każdy płód tak samo się rozwija i lekarze są w stanie ustalić na podstawie usg wiek płodu, czyli datę zapłodnienia, która tak jak w Twoim przypadku jest az o tydzień późniejsza od daty zbliżenia.
Wg metod planowania płci powinna Ci wyjść dziewczynka, bo tylko żeńskie plemniki tak długo potrafią przetrwać, męskie to tylko 24h :) zobaczymy czy się sprawdzi :)
Wiem, że powinna być dziewczynka i bardzo mnie to cieszy :)
Byłam 6.10 i był tylko pęcherzyk wyglądał na 5 tydzień a powinien być 6 według OM, a teraz w czwartek był 6t6d czyli 7 tydzień. To znaczy, że bobo nie jest chore tylko owulacja nastąpiła później. Lekarz od początku uważał, że tak się stało ze względu na moje dość długie bo 30-33 dniowe cykle i zmianę klimatu - pojechałam wtedy na wycieczkę do Włoch :)
 
reklama
Bylam na usg..pecherzyk urosl ale dzidzi brak[emoji58] martwie sie..chyba juz powinno cos byc[emoji53]
1477323205619.jpg
w pt wizyta w szpitalu na usg

 

Załączniki

  • 1477323205619.jpg
    1477323205619.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 260
Młodamama spokojnie. 5 tydzień u Ciebie. Ja byłam w 5 to nawet pęcherzyka nie byli widać, a w 7 serducho waliło.

Witam nowe mamusie, już chyba końcóweczka czerwca....i niedługo zaczną się lipcówki [emoji1]

7v8rikgnfeynrbw6.png
 
A ja dzisiaj niespodzianka, wizytę miałam mieć w środę a dzwonili żebym przyszła dziś wieczorem albo w przyszłym tygodniu. Wybrałam dzisiaj :) moja gin będzie rodzić i dziś ostatni dzień przyjmuje
 
Ja też mam na środę umowiona wizytę , ale nie wiem czy dam radę dotrzeć , bo dzieci teraz odbierają coraz pózniej i ja coraz później kończe. Ech już tak się wkurzam tą pracą , że chyba nie wytrzmam do lutego. Młodamama zdecydowanie za wczesniej - najlpiej w 8 tyg jest iść na wizytę. Po co się schizować .
Mi mdłości przeszyly dopiero o 13. Ciekawe co będzie jutro .. [emoji37]

 
reklama
U mnie serduszko biło 6 tydzień 2 dzień byłam tydzień wcześniej to pęcherzach był mniejszy niż twój na tym etapie tak jak piszą dziewczyny każdy dzień to kolosalna zmiana spokojnie, ciąża to nauka cierpliwości


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
 
Do góry