reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja w I ciąży miałam przepowiadacze trwające wiele godzin, regularnie - serio :( rekord to było 12h




74703e3kkwoaumma.png

A na długo przed porodem tak miałaś? Pisz mi, mam żyć nadzieją? [emoji39]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
Jestem po wizycie. Marcelek pięknie urósł, waży ok 2700g także meeega dużo jak na niego [emoji7] brzuszek cały czas mniejszy, ale też nadrabia. Nie przytyłam nic przez te 2tyg. a mały urósł ponad 0,5kg to czyli schudłam nie? [emoji12]
Szyjka zamknięta także jeszcze nie mój czas

Natomiast najprawdopodobniej będę musiała mieć cesarkę, jestem załamana i muszę to przetrawić [emoji17]lekarz jak zobaczył moją reakcje na dźwięk słowa cięcie to powiedział, że jeszcze zobaczymy za 2tyg. czy się coś poprawi ze spojeniem - no, ale skoro mnie tak boli to poród sn niewskazany...




74703e3kkwoaumma.png
Super że tak ładnie skoczył na wadze!! :)
 
36.1 dzis a mam się zgłosić za ok 2 tyg na sciągniecie..
Kurde ja sie ciesze ze juz zdjety. Bo moze do 38tyg urodze a synek bd duzy ponoc. Czesto wlasnie jak pessar sciagaja po 38 tyg to widze ze laski przenoszą . Chodz wiadomo ze to kwestia indywidualna .
 
Ajej was nadrobic ciezko a zdaje sie od 13 nie patrzylam co sie tu dzieje [emoji5] ale za to posprzatalam gore u siebie i zrobilam tort i biorę sie za sprzatanie dolu bo oczywiście jak skurczy nie bylo tak i nie ma [emoji23]
 
Kurde ja sie ciesze ze juz zdjety. Bo moze do 38tyg urodze a synek bd duzy ponoc. Czesto wlasnie jak pessar sciagaja po 38 tyg to widze ze laski przenoszą . Chodz wiadomo ze to kwestia indywidualna .
No ja mam wrażenie że przenoszę bo cały czas miałam jakieś skurcze itd a ostatnio tyle że brzuch jest twardsze niż zawsze a skurczy zero po prostu macica na wakacje poszła. Boję się że do lipca w końcu będę tak chodziła :( od niedzieli znowu maja być upały u nas to znowu będę depresję przechodziła ja już mam dość! Ciężko już mi i upały mi naprawde nie pomagają tylko chodzę jak balon opuchnieta więc nie wyobrażam sobie jeszcze przenosić..
 
A na długo przed porodem tak miałaś? Pisz mi, mam żyć nadzieją? [emoji39]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png

Ostatnie 2tyg. najgorsze były. W rezultacie czego miałam wywoływany poród bo już wytrzymać nie mogłam, a i tak skończyło sie cięciem - nie patrz na mój przypadek [emoji12]




74703e3kkwoaumma.png
 
Arya super ze podrosl ;) fajnie masz, takiego maluszka ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Fajnie, fajnie, oby jeszcze przybrał na wadze. Starszak miał 4kg, potem ja zaczęłam chorować i cały czas wisiało to, że jednak maluch nie rośnie z mojego powodu... no, ale teraz to jak na ten tydzień ma ładną wagę, mniej niż 50centyl, no ale to nie 10 :)

Tylko to cięcie... kurczę może poruszam się i protestuję czy spojenie lepiej się ma? (mąż mówi, że to głupi pomysł)




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Do góry