reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Rybcia brodawki muszą sie tez przyzwyczaić a mała swoją drogą nauczy sie łapać odpowiednio. Może też za płytko łapać i dlatego tak masz- powinna łapać razem z otoczką, inaczej obie się wykończycie....

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
Hej dziewczyny a mi jak zwykle przeszło
Już mi mój powiedział,że mam tyle nie myśleć i się odblokować(chodzi w sensie głowy). No jo psychoterapeuta udzielił mi rady a sam nie lepszy Ale i chyba tak zrobię,przestanę wkońcu myślec i nadejdzie z nienacka. Od tego myślenia "kiedy" na prawdę już świruję!

Ja wrzuciłam na luz kilka dni temu ;) teraz to właśnie bym chciała dociągnąć jak najdłużej :D mimo iż chciałabym mieć tę kruszynkę ze sobą i zobaczyć jak wygląda itp to te ostatnie dni jakieś takie fajne i to oczekiwanie może się jeszcze ciągnąć :)
 
Mój mąż ma teorię, że ja sama psychicznie blokuje poród, bo mam za dużo na głowie, Może ma i rację, bo u mnie dzisiaj w domu u dzieciaków szaleję biegunka. Nic tylko zacisnąć nogi ;)
 
A mi się dziwnie zmniejszył brzuch. Opadnięty jest już jakiś czas ale dzisiaj zauważyłam,że po prostu zrobił się mniejszy. Miała tak któraś?
Dziecko rusza się normalnie
 
A i podpowiem wam jak któraś zastanawia się czy kupować fema.....to polecam nigdy nie miałam pokarmu a tutaj coś magicznie samo leci fakt że może rozpracowałam w pierwszą dobę ale mleko jest

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mi się dziwnie zmniejszył brzuch. Opadnięty jest już jakiś czas ale dzisiaj zauważyłam,że po prostu zrobił się mniejszy. Miała tak któraś?
Dziecko rusza się normalnie
No właśnie ja mam tak. Wstałam rano z mężem on szykował się do pracy i mówię mi żeby spojżał bo chyba mam mniejszy brzuch. Mała rusza się zazwyczaj po moim jedzeniu. Ale czuję taki luz i ważna rzecz oddycha się lepiej. I mnie standardem jest nadal zgaga. Co nie zjem ona ciągle jest. I tak jakby łydki mi się kurczyły.
 
reklama
Dzień dobry Mamusie,

czy któraś już "wysiedziała" swoj termin i nadal nic ;) ? Jakie macie zalecenia od swoich lekarzy ? W poniedziałek wedle OM minal mi termin porodu, natomiast dziś mija on wedle pierwszego USG. Oczywiście wszystko nadal twarde i długie, nic sie nie dzieje. Czuje się świetnie. Moj ginekolog radzi w piątek iść spakowana już do szpitala na wywołanie...
 
Do góry