reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
@arica u mnie ph bez zmian póki co...

A ja mam sobotę na pogotowiu bo mąż spadł z rusztowania... Rozwalił rękę i zadecydowałam że jedziemy. Ma głębokie rozcięcie więc lepiej żeby sprawdzili czy nic się nie dzieje. Pewnie skończy się na szyciu
 
arica, ja miałam ostatnie badanie moczu w styczniu i miałam pH 6 i lekarz nic nie mówił. Z ciekawości sprawdziłam i w pierwszej ciąży miałam pH 8, a w drugiej pH <5, więc myślę, że to normalne, że czasem jest wyższe. We wtorek na wizycie pewnie mi zleci badanie moczu to zobaczymy co ciekawego wyjdzie.

Kurcze łykam 6 tabletek magnezu dziennie, a jak spaceruje to brzuch mam jak kamień... Aż mi ciężko iść wtedy. To jest normalne czy lepiej mniej chodzić ? Też tak macie ?
 
Ja jeszcze nic nie kupiłam. Tzn. pampersy mam, bo były na promocji :p
Kupiłam rozmiar 1 mała paczkę (do szpitala wezme), a rozmiar 2 wielką pakę, w której są 144 pampersy ;)
Muszę się kiedyś wybrać do bratowej, bo ma mi dać ciuszki po corci. Będę musiała brać neutralne, bo nie znamy płci. Chyba, że teraz na najblizszej wizycie zrobi mi usg :)
Będę wiedziała co trzeba dokupić :D

K8y, oj współczuję mężowi. Dobrze, że nic poważniejszego mu się nie stało.
 
@Ania72821 lepiej więcej odpoczywaj:) ja jak jestem bardziej aktywna to też tak mam.

Skończyło się na szyciu. Teraz odpoczywa. Masakryczny dzień dzisiaj mamy:( oby jutro było lepiej
 
arica, ja miałam ostatnie badanie moczu w styczniu i miałam pH 6 i lekarz nic nie mówił. Z ciekawości sprawdziłam i w pierwszej ciąży miałam pH 8, a w drugiej pH <5, więc myślę, że to normalne, że czasem jest wyższe. We wtorek na wizycie pewnie mi zleci badanie moczu to zobaczymy co ciekawego wyjdzie.

Kurcze łykam 6 tabletek magnezu dziennie, a jak spaceruje to brzuch mam jak kamień... Aż mi ciężko iść wtedy. To jest normalne czy lepiej mniej chodzić ? Też tak macie ?
Ja przy dłuższym staniu/chodzeniu też tak mam ('dłuższe' znaczy ok 30 minut[emoji19]).

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja jak przyjdzie wieczorna pora to nie dam rady leżeć bo w nogach mam takie dziwne uczucie

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
arica, ja miałam ostatnie badanie moczu w styczniu i miałam pH 6 i lekarz nic nie mówił. Z ciekawości sprawdziłam i w pierwszej ciąży miałam pH 8, a w drugiej pH <5, więc myślę, że to normalne, że czasem jest wyższe. We wtorek na wizycie pewnie mi zleci badanie moczu to zobaczymy co ciekawego wyjdzie.

Kurcze łykam 6 tabletek magnezu dziennie, a jak spaceruje to brzuch mam jak kamień... Aż mi ciężko iść wtedy. To jest normalne czy lepiej mniej chodzić ? Też tak macie ?
Ja właśnie najadłam się jak prosiaczek, zjadłam całą miskę zupy meksykańskiej z soczewicą i zapiekankę z warzywami z małą dokładką i też mam twardy brzuch jak kamień, ale chyba z przejedzenia ;)
 
reklama
arica, ja miałam ostatnie badanie moczu w styczniu i miałam pH 6 i lekarz nic nie mówił. Z ciekawości sprawdziłam i w pierwszej ciąży miałam pH 8, a w drugiej pH <5, więc myślę, że to normalne, że czasem jest wyższe. We wtorek na wizycie pewnie mi zleci badanie moczu to zobaczymy co ciekawego wyjdzie.

Kurcze łykam 6 tabletek magnezu dziennie, a jak spaceruje to brzuch mam jak kamień... Aż mi ciężko iść wtedy. To jest normalne czy lepiej mniej chodzić ? Też tak macie ?


Twardy brzuch podczas spacerowania występuje również u mnie. Nie ma znaczenia czy spaceruje pół godzinki czy godzinę, po kilku krokach staje się takim twardym kamieniem, to uczucie ustępuje po chwilowym odpoczynku najlepiej na leżaka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry