reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A mnie coś ostatnio na słodkie bierze. Dziś po pracy zafundowalam sobie iście zdrowy obiad czyli jogurt pitny, cynamonka i paczek :-) eeeh wiem nie ma się z czego cieszyć ani czym chwalić. Jeśli chodzi o kawę to wcześniej piłam albo 3w1 albo rozpuszczalna z mlekiem, teraz jeśli pije to 3w1 ale to rzadko jakoś nie ciągnie mnie do kawy

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia [emoji7][emoji173]
Który to tydz i dzień? [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Witajcie mamy, jeśli można chciałabym do was dołączyć [emoji846] termin 9.06.2018 [emoji846] jestem mamą 2 letniej Weroniki a teraz będzie druga dzidzia i bardzo się cieszymy [emoji846] trzymam kciuki za wasze fasolki co by rosły pięknie i zdrowo [emoji846] a i kawy nie jestem w stanie sobie odmówić, dlatego pije jedna żeby przetrwać [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie coś ostatnio na słodkie bierze. Dziś po pracy zafundowalam sobie iście zdrowy obiad czyli jogurt pitny, cynamonka i paczek :-) eeeh wiem nie ma się z czego cieszyć ani czym chwalić. Jeśli chodzi o kawę to wcześniej piłam albo 3w1 albo rozpuszczalna z mlekiem, teraz jeśli pije to 3w1 ale to rzadko jakoś nie ciągnie mnie do kawy

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszczę ja w siebie wmuszam jedzenie i tylko zupy i warzywa jestem w stanie plus suche typu pieczywo ryżowe itp

Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
Hej, dziewczyny! [emoji8]
Spała bym i spała :)
Czytam, nadrabiam zaległości i co L4 to w pierwszej ciąży byłam praktycznie od początku. W tej niestety nie mogę iść.. Jeśli pójdę ze stosunku pracy na etat na L4 to nie będę mogła prowadzić firmy.. A na tym zależy mi najbardziej ze względów finansowych.. Dalej czuje się jak bym się zdarzyła z tirem :) jutro może już zobaczę serducho [emoji173]️ :)

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj w klubie też prowadzę firmę.

Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
Ja już po wizycie rośnie jak na drożdżach a ;)❤️Bije jak oszalałe za dwa tyg następna wizyta. Ja piłam dwie kawy latte po sniadaniu i obiedzie teraz tylko po śniadaniu.
Tez prowadzę swoją mała firmę „stylistka paznokci”
Będę pracować dopóki kręgosłup mi na to pozwoli
 
Witajcie mamy, jeśli można chciałabym do was dołączyć [emoji846] termin 9.06.2018 [emoji846] jestem mamą 2 letniej Weroniki a teraz będzie druga dzidzia i bardzo się cieszymy [emoji846] trzymam kciuki za wasze fasolki co by rosły pięknie i zdrowo [emoji846] a i kawy nie jestem w stanie sobie odmówić, dlatego pije jedna żeby przetrwać [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj, ja też mam termin na 8/9 06 i mam 2 letnią corke ;)

Ja dziś gotowałam kapuśniak, bo chodził za mną od zeszłego tygodnia;) Ale czekadę też pożeram w dużej ilości, czyli brakuje mi Wit c i magnezu..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja za to nie moge jeść/pic niczego co kwasne.. a tak uwielbiam cytryne, kiszone ogorki i kapuste.. jak tylko cos zjem to od razu boli mnie żołądek a wczesniej tak nie miałam nigdy.
Dzisiaj strasznie bola mnie piersi :/

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewuszki!!

Mam na imię Ewelina, mam 28 lat.
Dzisiaj zrobiłam sobie test ciążowy - wyszedł pozytywny! Wg kalkulatora dzień porodu przypadnie na 10 czerwca, ale teraz czekam na wizytę u lekarza, by wszystko potwierdzić. Ciąża jest dla mnie dużym zaskoczeniem, bo przez ostatni rok starania (bezskutecznego) sobie z mężem odpuściliśmy, a tu taka niespodzianka;)

Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka ;)
 
reklama
Hej dziewuszki!!

Mam na imię Ewelina, mam 28 lat.
Dzisiaj zrobiłam sobie test ciążowy - wyszedł pozytywny! Wg kalkulatora dzień porodu przypadnie na 10 czerwca, ale teraz czekam na wizytę u lekarza, by wszystko potwierdzić. Ciąża jest dla mnie dużym zaskoczeniem, bo przez ostatni rok starania (bezskutecznego) sobie z mężem odpuściliśmy, a tu taka niespodzianka;)

Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka ;)

Gratulacje ! Kiedy miałaś ostatnia @ ? Który tydzień ? Powodzenia



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry