reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Nie jest źle:)
Glukoza serio pyszna ;D
Trochę byłam śpiąca, jestem po 2 pobraniu o 10 trzecie i teraz jest super, czuje sie znakomicie. Potem jedziemy wózki oglądać[emoji7]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
to super! ja jak pierwszy raz robiłam krzywą, jeszcze w poprzedniej ciąży, to po godzinie zaczęło mną tak trząść, że myślałam, że będę musiała po męża dzwonić, bo nie dam rady sama do domu wrócić...

udanych zakupów wózkowych! :)
 
reklama
to super! ja jak pierwszy raz robiłam krzywą, jeszcze w poprzedniej ciąży, to po godzinie zaczęło mną tak trząść, że myślałam, że będę musiała po męża dzwonić, bo nie dam rady sama do domu wrócić...
Mój siedzi za ścianą bo w poczekalni jest z 30os ale zerka co 5 min.
Ma tam laptopa i wybiera fotelik do auta;D

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Kurde tyle dzieci tutaj masakra.
2 takich chłopców, taka histeria
"Dlaczego mi to robicie"
"Zostawcie mnie"
"Błagam nie"
Jezu jak w horrorze jakism a pełno dzieci w poczekalni i biedne tego słuchają, oczy jak 5zl . Wybitnie dzisiaj.
Ja tym pielęgniarkom współczuję i je podziwiam choc u nas tak podobnie wrzesien w przedszkolu wygląda [emoji23] x25os[emoji23] tylko ja nie musze sie precyzyjnie wbijać w zyle

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Dobry w sobote! U nas poranek był dość krwisty .. :/ Pies schodząc po schodach jakoś zahaczył pazurem, który mu się urwał i jak mąż zszedł na dół to wszędzie była krew! Masakra! :/ Nieźle się przestraszyliśmy, bo nie wiedzieliśmy skad ta krew- z brzucha, pyska? Ale na szczeście okazało sie, że pies cały i nawet go to chyba nie boli, bo chodzi normalnie i nie piszczy. Tak, że poranek nas mocno postawił na nogi. Łapa już zabandażowana i mam nadzieję, że szybko sie zagoi...
 
A ja przypadkowo trafiłam dziś do Lidla i kupiłam sobie poduszkę relaksacyjna, jest super w środku wypełniona kuleczkami które się układają idealnie pod głową plecami, teraz super właśnie pod plecy czy coś [emoji2] a potem wejdzie dla Natusi [emoji813]️
1520071868-5ddeef0fd17d372e-aaaaaa.jpeg


Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny, ja w poniedzialek wybieram sie na glukoze, bo na piatek musze miec wynik a od wtorku oddajemy samochod do mechanika :) Wczoraj pol dnia robilam tort na dzisiejsze urodziny tesciowej, a w nocy dzieciaczek nie dawal spać, chyba jakas dyskoteka w brzuchu [emoji23] dzis od rana to samo [emoji7]
Milego weekendu dla wszystkich [emoji4][emoji4]
1520072905-1c2e5745936afc12-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny, ja w poniedzialek wybieram sie na glukoze, bo na piatek musze miec wynik a od wtorku oddajemy samochod do mechanika :) Wczoraj pol dnia robilam tort na dzisiejsze urodziny tesciowej, a w nocy dzieciaczek nie dawal spać, chyba jakas dyskoteka w brzuchu [emoji23] dzis od rana to samo [emoji7]
Milego weekendu dla wszystkich [emoji4][emoji4]
1520072905-1c2e5745936afc12-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
dawaj przepis na ten tort, wygląda obłędnie! :)
 
reklama
Dziewczyny, czy też macie podwyższone ph w badaniu moczu w ciąży? U mnie się waha na poziomie 7-8. Lekarka mi powiedziała, że w ciąży tak może się dziać, ale w poprzednich ciążach tak nie miałam...
 
Do góry