reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Cieszę się przeogromnie :) Kwasy żółciowe też w normie 3,1 na 0-10. Trzymam kciuki za twoje wyniki :)
U mnie alat 20 (0-35) aspat 10(0-30) niepokoi mnie ze coraz wyzsze..za 2 tyg musze powtórzyć

Po wizycie wszystko ok..szyjka 4 cm synus 1960g ;) na nastepnej wizycie bedziemy pobierac GBS
Co do wagi mam isc do dietetyka po jadlospis i za 2 tyg dzwonic jak moja waga
 
U mnie alat 20 (0-35) aspat 10(0-30) niepokoi mnie ze coraz wyzsze..za 2 tyg musze powtórzyć

Po wizycie wszystko ok..szyjka 4 cm synus 1960g ;) na nastepnej wizycie bedziemy pobierac GBS
Co do wagi mam isc do dietetyka po jadlospis i za 2 tyg dzwonic jak moja waga
Wyniki masz nadal w normie i oby już się nie zwiększyły :)
Jak super, że z małym dobrze i całe 2 kg :) Pięknie :)
Ale wam zazdroszczę tych wizyt ;)
 
U mnie alat 20 (0-35) aspat 10(0-30) niepokoi mnie ze coraz wyzsze..za 2 tyg musze powtórzyć

Po wizycie wszystko ok..szyjka 4 cm synus 1960g ;) na nastepnej wizycie bedziemy pobierac GBS
Co do wagi mam isc do dietetyka po jadlospis i za 2 tyg dzwonic jak moja waga
No i super! A u Ciebie który to tydzień? :)
 
Grabcia, ja wczoraj miałam 31+4 więc mamy podobne terminy :)
Też wczoraj byłam na wizycie i wysłali mnie do szpitala na ktg. Maluszek się dziwnie ruszał, raczej rozciągał niż kopał i był dużo bardziej spokojniejszy niż zwykle. To zmartwiło położną, a mnie rozbiło, bo zaczęłam się okropnie martwić. Na szczęście wszystko jest w porządku. Prawdopodobnie spał, dopiero wczoraj koło południa zaczął mocniej kopać. A przez ponad 12h praktycznie nic....
 
Grabcia, ja wczoraj miałam 31+4 więc mamy podobne terminy :)
Też wczoraj byłam na wizycie i wysłali mnie do szpitala na ktg. Maluszek się dziwnie ruszał, raczej rozciągał niż kopał i był dużo bardziej spokojniejszy niż zwykle. To zmartwiło położną, a mnie rozbiło, bo zaczęłam się okropnie martwić. Na szczęście wszystko jest w porządku. Prawdopodobnie spał, dopiero wczoraj koło południa zaczął mocniej kopać. A przez ponad 12h praktycznie nic....

Maluchy mają już coraz mniej miejsca i te ruchy mogą się nieco różnic. Ja też miałam jeden leniwy dzień, ale na szczescie dziecię się uaktywniło i nie jechałam już na izbę [emoji4]
 
reklama
Grabcia, ja wczoraj miałam 31+4 więc mamy podobne terminy :)
Też wczoraj byłam na wizycie i wysłali mnie do szpitala na ktg. Maluszek się dziwnie ruszał, raczej rozciągał niż kopał i był dużo bardziej spokojniejszy niż zwykle. To zmartwiło położną, a mnie rozbiło, bo zaczęłam się okropnie martwić. Na szczęście wszystko jest w porządku. Prawdopodobnie spał, dopiero wczoraj koło południa zaczął mocniej kopać. A przez ponad 12h praktycznie nic....
Super ze wszystko ok. A jaka waga malucha?
 
Do góry