Agatki
Fanka BB :)
A który masz dziś dc tak w ogóleZobacz załącznik 899373
Ciężko cokolwiek uchwycić...
próbuje zrobić jakieś lepsze zdj ale nie wychodzi...na żywo coś tam widać
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
A który masz dziś dc tak w ogóleZobacz załącznik 899373
Ciężko cokolwiek uchwycić...
próbuje zrobić jakieś lepsze zdj ale nie wychodzi...na żywo coś tam widać
No to jest realna szansa że rano coś będzie już widać :*28dc i 11 dpo![]()
Oczywiście że wrzucę zdjęcie rano :* kurde powiem Ci że musi ci zaskoczyć ten cykl bo ja tak mówię he heTrzymam kciuki za jutrzejsze poranne testy. Obowiazkowo wystawiajcie foty.
U mnie szyjka zamknięta, nadal wysoko i co dziwne nie mogłam znaleźć swojej dziurki od szyjki [emoji23] przekręciła sie czy co?
Oczywiście że wrzucę zdjęcie rano :* kurde powiem Ci że musi ci zaskoczyć ten cykl bo ja tak mówię he he
Nie ma sprawy, a ty mi, bo marzy mi się parka.... Ohhhh aż się rozmarzylamFajnie by było. Gdybys mi jeszcze córkę tam wypowiedziała kilka razy na głos to będę wdzięczna [emoji23]
Oj może jeszcze coś z tego będzieU mnie spadek temp 36,6 i szyjka niżej, test biel dziś 10dpo
Coraz bardziej nabieram pewności, że nie będzie Nadziejki [emoji17]