reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Czesc dziewczyny ja wlasnie ogarnelam obiadek i dom. Malą polozylam do drzemki a starsza w szkole. Wiec cisza i spokoj. Dzis na obiad rybka miruna ziemniaczki i surowka z kiszonej. My z mezem staramy sie codziennie a zakonczymy dla pewnosci za tydzien hehehe przyjemne z pozytecznym.
Witam nowe dziewczyny fajnie ze nas coraz wiecej. U mnie tez dzisiaj buro i ponuro ale coz trzeba sie przyzwyczajac. Idzie jesien. [emoji846]
 
reklama
Czesc dziewczyny ja wlasnie ogarnelam obiadek i dom. Malą polozylam do drzemki a starsza w szkole. Wiec cisza i spokoj. Dzis na obiad rybka miruna ziemniaczki i surowka z kiszonej. My z mezem staramy sie codziennie a zakonczymy dla pewnosci za tydzien hehehe przyjemne z pozytecznym.
Witam nowe dziewczyny fajnie ze nas coraz wiecej. U mnie tez dzisiaj buro i ponuro ale coz trzeba sie przyzwyczajac. Idzie jesien. [emoji846]
Ile maja twoje corki? [emoji3]
 
Cześć dziewczyny, dołączę do Was bo i ja mam przeczucie, ze w tym miesiącu się uda:) My się staramy od 3 miesięcy, także stosunkowo niedawno zaczęliśmy:)
 
Spi kochana jak susel po tatusiu hahah. Roznica spora ale duzo pomaga oczywiscie jak poprosze[emoji23]
 
Spi kochana jak susel po tatusiu hahah. Roznica spora ale duzo pomaga oczywiscie jak poprosze[emoji23]
Moj jak mial niecale dwa to skonczyly sie drzemki w dzień bo inaczej w nocy by nie spal [emoji3]
Ja bardzo nie chce duzej różnicy wieku miedzy dziećmi wiec jesli do konca przyszlego roku nam nie wyjdzie to odpuszczamy [emoji6]
 
reklama
Nie jest zle w nocy idzie spac kolo 21 i tak do 6--7rano.[emoji846]Co do roznicy wieku dlugo odwlekalismy ze wzgledu na budowe teraz jest juz prawie finish wiec totalny relax.
 
Do góry