reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Miałam dostęp do forum zamkniętego..A teraz? Nic nie mogę wejść. Czy koleżanki już mnie wyprosily?
Zbierałyśmy zaufane grono przez prawie miesiąc. Codziennie wspominałam o dopisywaniu danych do tworzonej tabelki (imię, wiek, termin porodu, miasto lub województwo, ilość dzieci, płeć i opcjonalnie imię dziecka). Przed zgłoszeniem tego do administracji prosiłam o jakąkolwiek informację, że osoby mające dostęp korzystają z niego choć sporadycznie.
____________________
Decyzją większości osoby, które do tej tabeli się nie dopisały utraciły dostęp do wątku.
 
Bez sensu postępującej. Nie wiecie czemu nie mogłam wejść i już usuwanie. Strasznie się panoszycie.
 
Dzień dobry :)

U nas dziś słoneczko i nawet cieplutko. Człowiek dostaje więcej energii po tych ponurych dniach, chyba dziś będzie duży zapał do działania [emoji38] ale ten czas leci, już tak niewiele nam pozostało do porodu i spotkania z maluszkami.

Z tego co widziałam to moja również wierci się w różne strony póki ma jeszcze miejsce.

Dobrego humoru wszystkim. [emoji217]
 
Wystarczyło napisać do mnie w wiadomości prywatnej w tej sprawie, zamiast od razu obrażać :) już był przypadek osoby która ponownie uzyskała dostęp do wątku.
Nikt nikogo nie obraza...tylko musicie wyluzowac. To tylko forum spokojnie nie spinaj się tak.
To poproszę PONOWNY dostęp
 
Nikt nikogo nie obraza...tylko musicie wyluzowac. To tylko forum spokojnie nie spinaj się tak.
To poproszę PONOWNY dostęp
Mylisz się, to nie "tylko" forum bo poruszamy tam często bardzo prywatne, a wręcz intymne sprawy, dodajemy zdjęcia i po to zamykamy dostęp osobom, które nie dały się poznać żeby po prostu poczuć się bezpiecznie i komfortowo.
Ja, jako moderator mam za zadanie stać na straży tej prywatności, niezależnie od tego jak zostanie to później odebrane przez ogół.
 
Mylisz się, to nie "tylko" forum bo poruszamy tam często bardzo prywatne, a wręcz intymne sprawy, dodajemy zdjęcia i po to zamykamy dostęp osobom, które nie dały się poznać żeby po prostu poczuć się bezpiecznie i komfortowo.
Ja, jako moderator mam za zadanie stać na straży tej prywatności, niezależnie od tego jak zostanie to później odebrane przez ogół.

Nie będę komentować twojej postawy która przyjelas od początku bo jesteś taka niezastąpiona.
To że każda z nas opowiada prywatne sprawy o sobie w wątku zamkniętym to rzecz oczywista. I każda z nas jest ważna.
Po to służy forum ale trochę wyluzuj.
Na innych forach nie ma takiej osoby jak ty która utrudnia
 
reklama
Nie będę komentować twojej postawy która przyjelas od początku bo jesteś taka niezastąpiona.
To że każda z nas opowiada prywatne sprawy o sobie w wątku zamkniętym to rzecz oczywista. I każda z nas jest ważna.
Po to służy forum ale trochę wyluzuj.
Na innych forach nie ma takiej osoby jak ty która utrudnia
Witam... podczytuje czasami otwarty watek i Musze sie tu wtracic. @Pianistka1991 akurat jest niezastapiona i pilnuje - chociaz nie musi - tego zebysmy na watku zamknietym czuly bezpieczenstwo i komfort wypowiedzi. Bylo na prawde duzo czasu zeby dac sie poznac , wielokrotnie powtarzane byly prosby o wpisanie sie do tabelki. Jezeli ktos nie ufa nam na tyle zeby podac podstawowe dane o sobie i nie udziela sie na tyle zeby dac sie poznac to dlaczego ma miec dostep do wszystkich informacji ktore my podajemy o sobie ? Poza tym decyzja o usunieciu osob nieaktywnych byla wspolna decyzja a nie decyzja @Piniastka1991.
 
Do góry