reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Hej dziewczyny. Chwalę się. O 3:06 na świat przyszła Aleksandra 55 cm i 4180g. O 1:22 obudził mnie chrapiący mąż i jak się okazało - też skurcze co 5 minut. Typowe krzyżowe, wiec od razu obudziłam po 3 skurczach męża, ok 2:30 dojechaliśmy do szpitala od 2:50 na sali porodowej. Nie zdążyły położne nawet łóżka porządnie rozłożyć Zobacz załącznik 987867
Hej ekspresowa Mamo! Gratulacje dla Ciebie i zdrówka dla córeczki! Śliczne bobo [emoji173]
I oczywiście podziwiam za wysiłek :)
 
Moj lekarz chce dac czas...ale szpital daje czas tylko do terminu...dlatego dzis ciekawa jestem co mi powiedzą..boje sie ze po niedzieli wyznacza termin cc...
Dzis nad ranem juz sie poplakalam...skurvze od 20 do 4 rano...przy podcieraniu cos na rozowo..wczoraj 4 razy toaleta..i wszystko ucichlo a ja padam na twarz.. ;(
A nie mogą w szpitalu założyć tobie najpierw balonika, by dać szansę na psn? Może zapytaj Grabcia. Trzymam kciuki by nie było cc!
 
Hej @Ithi nie wiem czy mnie pamiętasz ze staraczek, ale dziewczyny mi nadały że urodziłaś no i przyszłam poszukać twojego maleństwa [emoji16] Serdeczne gratulacje, mała jest przepiękna!!! Niech rośnie zdrowo i da mamie pospac czasami ;) Trzymaj się kochana i wszystkiego naj, my wciąż walczymy o nasz cud!
Kochana oczywiście, że pamiętam! Ja ciągle trzymam kciuki za Ciebie i wierzę w to z całego serca, że starania jakie wkładasz, zaowocują pięknym dziecięciem. Czego Ci z całego serca życzę!!! [emoji173]
I oczywiście dziękuję za pamięć i dobre słowo [emoji8]
 
Hej dziewczyny. Chwalę się. O 3:06 na świat przyszła Aleksandra 55 cm i 4180g. O 1:22 obudził mnie chrapiący mąż i jak się okazało - też skurcze co 5 minut. Typowe krzyżowe, wiec od razu obudziłam po 3 skurczach męża, ok 2:30 dojechaliśmy do szpitala od 2:50 na sali porodowej. Nie zdążyły położne nawet łóżka porządnie rozłożyć Zobacz załącznik 987867
Ojej cudnosci :) :) gratuluję!! :)
 
Hej dziewczyny. Chwalę się. O 3:06 na świat przyszła Aleksandra 55 cm i 4180g. O 1:22 obudził mnie chrapiący mąż i jak się okazało - też skurcze co 5 minut. Typowe krzyżowe, wiec od razu obudziłam po 3 skurczach męża, ok 2:30 dojechaliśmy do szpitala od 2:50 na sali porodowej. Nie zdążyły położne nawet łóżka porządnie rozłożyć Zobacz załącznik 987867
Gratuluję! Jest słodka!
 
reklama
Do góry